Print-uri cu obiecte gasite - munci cu minim 2000$ noroc

DeletedUser

Guest
69eruv.jpg
 

DeletedUser

Guest
daca esti administrator... normal... nu cred ca vom vedea la un jucator obisnuit asa ceva

nu are legatura:) iti zic 100%
la postalion cu 200 de puncte si premium gasesti mai mult decat belle star... poti gasi si pepperboxul lui allen

ca sa fiu on:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
am vazut la unul belle la raport

Pe beta si floreta lui athos is allen e pe la eii la invetar mai multe si chiar wyat earp
 

DeletedUser

Guest
pe lumea6 bila de pe locul 2 la gasit si pe beta am vazut tomahawkul lui Tashunka(nustiu cum se scrie)..va pun si poza daca vreti:)
 

DeletedUser

Guest
:))) jucatorul e de lvl 99, tomahawk e de lvl 70, si totusi de ce este cu rosu, la nivelul armei?? :))
 

DeletedUser

Guest
:))) jucatorul e de lvl 99, tomahawk e de lvl 70, si totusi de ce este cu rosu, la nivelul armei?? :))


Pentru ca el are level 15.Poza nu este facuta de "proprietarul" armei
Este facuta de el care are level 15 de asta arata cu rosu
 

DeletedUser

Guest
nui asa, daca era asa in loc de employ trebuia sa fie ala de lvl 15, ia fa-mi tu poza, iese asa??? nu prea cred, si nici asa arme sa primeasca la lvl 15 :))))
 

DeletedUser

Guest
nui asa, daca era asa in loc de employ trebuia sa fie ala de lvl 15, ia fa-mi tu poza, iese asa??? nu prea cred, si nici asa arme sa primeasca la lvl 15 :))))

Ba el sa uitat de pe jucatorul lui la playerul respectiv
Ce nu intelegi prin asta?
 

DeletedUser10287

Guest
nui asa, daca era asa in loc de employ trebuia sa fie ala de lvl 15, ia fa-mi tu poza, iese asa??? nu prea cred, si nici asa arme sa primeasca la lvl 15 :))))

Deci ....

Daca eu am lvl 20 si tu ai 30 ma uit in clasament si vad ca ai o arma de 23 mie o sa imi apara cu rosu pentru ca eu nu o pot purta .
Ti-am pus si un exemplu sper ca mai inteles si cred ca o sa iau warn =))
 

Atașamente

  • Exemplu.jpg
    Exemplu.jpg
    95,6 KB · Vizualizări: 53

DeletedUser

Guest
Nu vreau sa fac spam dar el are undeva 500 puncte pe indemanare motrica si + CP poate va ajunge la aceasta valoare..totusi,e posibil sa fie luata la fort;)
 
Sus