The West 2.0

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Eu zic ca harta arata bine asa cum este acum
Nu ii trebuie modificarii sau alta noua
 

DeletedUser

Guest
Eu zic ca harta arata bine asa cum este acum
Nu ii trebuie modificarii sau alta noua

are dreptate....:up:

2.6.1. Toate topicurile si posturile trebuie sa contina un numar de cel putin 4 cuvinte. Mai putine cuvinte se considera spam, acesta fiind pedepsit conform regulamentului. Orice forma de abreviere ca LOL, BRB, ROFLMAO, ICU etc. vor fi luate in calcul ca un singur cuvant. De asemenea, posturile nu se vor "umple" cu alte cuvinte gen "unu,doi,trei" ," patru cuvinte per post" sau altele. Trebuie sa fie legate de subiect, altfel va fi tratat ca incalcare a regulii de lungime a postului si pedepsita ca atare.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser354

Guest
salut

eu imi imaginez viitorul the west asa: un amestec de metin2 si shooter ..sa explic: dupa cum poate se stie, in metin 2 ai posibilitatea sa umbli pe harta in timp real coordonandu-ti caracterul dupa cum doresti..

deci mi-ar place sa pot umbla cu personajul meu prin oras sa intru in salon unde sa iau misiuni de la cele 4 personaje sa intru in biserica sa ma rog sa beau un wisky platit care sa ma reincarce cu energie, etc

iar partea de shooter; nu v-ar place sa va duelati in timp real? sa va ascundeti dupa copaci cladiri la dueluri de grup? sa atacati un fort si sa tragi de pe turnurile fortului?

asa vad eu viitorul the west..cu respect, heffe
 

DeletedUser12011

Guest
eu imi imaginez viitorul the west asa: un amestec de metin2 si shooter ..sa explic: dupa cum poate se stie, in metin 2 ai posibilitatea sa umbli pe harta in timp real coordonandu-ti caracterul dupa cum doresti..

deci mi-ar place sa pot umbla cu personajul meu prin oras sa intru in salon unde sa iau misiuni de la cele 4 personaje sa intru in biserica sa ma rog sa beau un wisky platit care sa ma reincarce cu energie, etc

iar partea de shooter; nu v-ar place sa va duelati in timp real? sa va ascundeti dupa copaci cladiri la dueluri de grup? sa atacati un fort si sa tragi de pe turnurile fortului?

asa vad eu viitorul the west..cu respect, heffe


nu am vazut inca un joc browser asa de sofisticat...the-west va ramane un joc broswer pentru totdeauna:razz:
 

DeletedUser22773

Guest
eu imi imaginez viitorul the west asa: un amestec de metin2 si shooter ..sa explic: dupa cum poate se stie, in metin 2 ai posibilitatea sa umbli pe harta in timp real coordonandu-ti caracterul dupa cum doresti..

deci mi-ar place sa pot umbla cu personajul meu prin oras sa intru in salon unde sa iau misiuni de la cele 4 personaje sa intru in biserica sa ma rog sa beau un wisky platit care sa ma reincarce cu energie, etc

iar partea de shooter; nu v-ar place sa va duelati in timp real? sa va ascundeti dupa copaci cladiri la dueluri de grup? sa atacati un fort si sa tragi de pe turnurile fortului?

asa vad eu viitorul the west..cu respect, heffe

sunt propuneri foarte multe propuneri pentru The West ca fiind MMORPG,dar adminii au spus ca nu vor trimite astfel de propunere,dar vazand imaginile,e un pas...;)
 

DeletedUser

Guest
Cei care au Android (Telefon) , si vor sa decodeze codurile, Nea' Dany sare in ajutor!

Urmati pasii:

1. Duceti-va la "Magazin (Google) Play" , fostul "Android App"
2. Dati search la "ScanLife Barcode & QR Reader"
3. Apasati pe prima ( ScanLife Barcode & QR Reader)
4. Instalati-o

Aplicatia este total FREE. Are 2,16 MO, deci nu cred ca vor fi probleme.

Spor la decodat!
 

DeletedUser

Guest
Cei care au Android (Telefon) , si vor sa decodeze codurile, Nea' Dany sare in ajutor!

Urmati pasii:

1. Duceti-va la "Magazin (Google) Play" , fostul "Android App"
2. Dati search la "ScanLife Barcode & QR Reader"
3. Apasati pe prima ( ScanLife Barcode & QR Reader)
4. Instalati-o

Aplicatia este total FREE. Are 2,16 MO, deci nu cred ca vor fi probleme.

Spor la decodat!
oau ,nu stiam
 

DeletedUser10522

Guest
pacaleala

Ne duceti cu zaharelu ca,, base pe boc la sinaia'' nu pacaliti lumea, spuneti scrieti si ...ce atita tam tam treceti la fapte 'cu portarea ati smulso din tarina ,,,hai alte pacaleli.....
 

DeletedUser

Guest
Cam in cat timp se va implementa acest upgrade?[Aproximativ]:whistle:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus