The West 2.0

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Am si eu o propunere... Duceti Caracterul Undeva La LvL 240... se ajunge prea repede la 120... ar fi frumos sa poti creste mai mult in LvL... + ca multi se zbat sa faca LvL 120 dupa care spun ca deja e plictisitor... poate daca au mai mult de crescut sunt si mai interesati de joc :)

Sau hai sa se bage nivel 96548523769237528923752385273582357 ce zici ?
:mad:
 

DeletedUser

Guest
Daca creste nivelul maxim,la 240..trebuie munci noi,si multe altele,caci vei avea enorm de multe puncte:):oh:
 

DeletedUser

Guest
Eu zic ca un lvl 200 sau 150 ar fii bun.
Pe georgia acela de pe locul 1 are lvl 95....
 

DeletedUser

Guest
eu imi imaginez viitorul the west asa: un amestec de metin2 si shooter ..sa explic: dupa cum poate se stie, in metin 2 ai posibilitatea sa umbli pe harta in timp real coordonandu-ti caracterul dupa cum doresti..

deci mi-ar place sa pot umbla cu personajul meu prin oras sa intru in salon unde sa iau misiuni de la cele 4 personaje sa intru in biserica sa ma rog sa beau un wisky platit care sa ma reincarce cu energie, etc

iar partea de shooter; nu v-ar place sa va duelati in timp real? sa va ascundeti dupa copaci cladiri la dueluri de grup? sa atacati un fort si sa tragi de pe turnurile fortului?

asa vad eu viitorul the west..cu respect, heffe


Intr-un fel nu ii fain.
Dar chestia cu sa iti misti caracteru ca in metin...aia ii deja naspa.
Westu ii fain asa cum a fost pana acum.
Daca se aduc unele inbunatatiri nu ii nimic, ii mai fain dar totusi acum sa nu fiu prea complicate sau sa fie mai greu. <3W
 

DeletedUser12909

Guest
Intr-un fel nu ii fain.
Dar chestia cu sa iti misti caracteru ca in metin...aia ii deja naspa.
Westu ii fain asa cum a fost pana acum.
Daca se aduc unele inbunatatiri nu ii nimic, ii mai fain dar totusi acum sa nu fiu prea complicate sau sa fie mai greu. <3W

Cand am inceput sa joc imi placea simplitatea, nu cred ca ce s-a adaugat de la 1.27 a facut vreun rau, cele mai multe au fost benefice.
 

walllygator

Greenhorn
lvl 240

eu dupa 3 ani am facut 98% din misiuni, 99,9% din setul colectionarului, 95% din realizari, am ajuns la 598 cu craftul. ce ar trebui sa mai fac in joc?
 

DeletedUser21821

Guest
Doamne fereste :)))) Nu va convine ca se face update si se schimta interfata. Vreti sa ramana la fel? Jucati fratilor Mario Kart poate acolo grafica e pe gusturile voaste :-j
 

DeletedUser

Guest
bate vantul :blink: ne promit ca se baga migrarea si dupa aflam ca mai dureaza muult pana se activeaza si sunt sigur ca o sa se activeze la 2.0..





cine a inventat porcaria asta> <3W<huooo:shoot:
 

DeletedUser

Guest
Care e treaba cu the-west 2.0?? Adica unde sa ma inscriu si eu si care e treaba cu codurile bonus??
 

DeletedUser593

Guest
Care e treaba cu the-west 2.0?? Adica unde sa ma inscriu si eu si care e treaba cu codurile bonus??

Este un update care v-a schimba complet imaginea jocului. Codurile bonus se dau in concursuri organizate de stafful de administratori (sau profet ca e treaba lui).
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus