Despre Crafting

DeletedUser22203

Guest
Am cautat in primele 9 pagini si nu am gasit (poate era in 10-19 ,dar nu am mai putut sa caut)
Punctele de munca de la bucatar (ex: prajitura) cat timp dureaza ?
Pana faci o munca sau un interval de timp
 

DeletedUser22203

Guest
Nu la asta m-am referit ci daca utilizez prajitura cat timp am cele 15 puncte de munca si pot utiliza mai multe prajituri in acelasi timp? (ex 2 prajituri =30puncte de munca ?)
 

DeletedUser

Guest
Nu la asta m-am referit ci daca utilizez prajitura cat timp am cele 15 puncte de munca si pot utiliza mai multe prajituri in acelasi timp? (ex 2 prajituri =30puncte de munca ?)

Nu poti, o singura data primesti acele puncte.
 

DeletedUser

Guest
Daca sunt aventurier axat pe fort si putina munca ce îmi recomandati?
( 50% fort - 50%munca)
 

DeletedUser

Guest
Ce meserie ?

Eu sunt soldat si am urmatoarele indemanari (fara bonusuri)

20 putere
20 construire , 20 vigoare , 20 rezistenta , 23 perseverenta , 23 pct. de viata
8 ferire , 23 ascundere
23 conducere

Ce meserie imi recomandati ?:roll:
 

DeletedUser

Guest
Eu sunt soldat si am urmatoarele indemanari (fara bonusuri)

20 putere
20 construire , 20 vigoare , 20 rezistenta , 23 perseverenta , 23 pct. de viata
8 ferire , 23 ascundere
23 conducere

Ce meserie imi recomandati ?:roll:

http://tw-db.info/?strana=recipe--aici poti vedea ce poate produce fiecare meserie . decide si singur . eu iti recomand fierar ( pt arma ascutita , baioneta ) sau sarlatan (pt amuleta)
 

DeletedUser

Guest
terci

banuiesc ca terciul este total nefolositor, cel putin pe moment? ca nu vad nici o meserie sau utilizare pentru el..:whistle:
 

DeletedUser

Guest
sunt pe el dorado si sunt sarlatan

_________________________


Sunt pe El Dorado sa stie-ie-ie<3W
 

DeletedUser23034

Guest
Eu sunt soldat si am urmatoarele indemanari (fara bonusuri)

20 putere
20 construire , 20 vigoare , 20 rezistenta , 23 perseverenta , 23 pct. de viata
8 ferire , 23 ascundere
23 conducere

Ce meserie imi recomandati ?:roll:

daca esti duelist iti recomand meester pielar ca face saculetul de hrana pentru animale si ai un mare avana=taj... acm depinde de ce vrei sa te faci uh:up:
 

DeletedUser

Guest
raspuns final

trebuie sa faci celelalte misiuni de paste si in final primesti ultimul ou de paste :tumble:
 

DeletedUser

Guest
Am si eu o intrebare :nesigur: . Vreau sa ma fac aventurier pe motrica , ce mi s-ar potrivi? Dati-mi o idee
 

DeletedUser

Guest
Am si eu o intrebare :nesigur: . Vreau sa ma fac aventurier pe motrica , ce mi s-ar potrivi? Dati-mi o idee

eu zic ca sarlatan....... de ce?

1)pentru ca fabrica tigarile pentru motivatie si motivatia este foarte buna pentru ce vrei tu
2)pentru ca fabrica dif potiuni care iti da viata si energie mai ales ca viata este esentiala la motrica pentru ca exemplu transporta munitia poti sa risti sa pierzi si cate 200 pct viata

.... eu tiam dat o idee acum fa cum vrei :Ph34r:
 

DeletedUser14746

Guest
eu zic ca sarlatan....... de ce?

1)pentru ca fabrica tigarile pentru motivatie si motivatia este foarte buna pentru ce vrei tu
2)pentru ca fabrica dif potiuni care iti da viata si energie mai ales ca viata este esentiala la motrica pentru ca exemplu transporta munitia poti sa risti sa pierzi si cate 200 pct viata

.... eu tiam dat o idee acum fa cum vrei :Ph34r:

daca tot te-ai bagat tu la comentarii..."viata este esentiala la motrica" ? :O OMG
Eu am muncit SUTE daca nu mai mult la munci pe motrica...si niciodata n-am folosit produse pentru viata si NICI nu am lesinat vreodata la o munca care include motrica!
Totusi...pentru buildurile de munci/misiuni,da,e bun sarlatanul,dar NUMAI pentru a face produse ce dau energie si motivatie de munca,nicidecum viata!!
 

DeletedUser

Guest
Băieți, daca sunt muncitor full putere/construire...cel mai bun e bucătar de campanie sau mester pielar sau sarlatan ?
 

DeletedUser

Guest
A reusit un jucator ti tot west pe or ce lume pana la ora actoala sa aiva 600p mst
 
Sus