The West 2.0

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser19531

Guest
Cum o sa se poata inscrie pe lumea 3 de test de pe beta???? Am auzit ca mai vor sa deschida o lume unde o sa fie implementata versiunea 2.0
 

DeletedUser7203

Guest
pentru a intreba pe forumul de pe test trebuie sa am cont si acolo nu ?:dastardly:
 

DeletedUser

Guest
Mai, cred ca e chiar buna o schimbare, dar unele lucruri gen aspectul orasului ar trebui sa ramana la fel... :sad:
 

DeletedUser7297

Guest
salut

Am si eu o propunere... Duceti Caracterul Undeva La LvL 240... se ajunge prea repede la 120... ar fi frumos sa poti creste mai mult in LvL... + ca multi se zbat sa faca LvL 120 dupa care spun ca deja e plictisitor... poate daca au mai mult de crescut sunt si mai interesati de joc :)
 

DeletedUser

Guest
Am si eu o propunere... Duceti Caracterul Undeva La LvL 240... se ajunge prea repede la 120... ar fi frumos sa poti creste mai mult in LvL... + ca multi se zbat sa faca LvL 120 dupa care spun ca deja e plictisitor... poate daca au mai mult de crescut sunt si mai interesati de joc :)
eu cred ca e buna idea
 

DeletedUser

Guest
Si dublarea experientei pentru a trece nivelul e o idee ca ar juca lumea mai mult si nu s-ar plictisi,dar in acelasi timp ar trebui sa fie de 2 ori mai multe misiuni nu crezi?
 

DeletedUser12909

Guest
Si dublarea experientei pentru a trece nivelul e o idee ca ar juca lumea mai mult si nu s-ar plictisi,dar in acelasi timp ar trebui sa fie de 2 ori mai multe misiuni nu crezi?

de ce sa fie de doua ori mai multe misiuni?oricum misiuni se baga continu.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus