Greșeli în text

DeletedUser593

Guest
Obiectele Tutu Balet Roz (399) si Vergi (53) nu afiseaza cum ca ar scadea indemanari (-2 aspect la vergi si -3 rezistenta/aspect) chiar daca o fac... e pusa intentionat?
 

DeletedUser12909

Guest
Ajutor pentru Părintele Brown(Sosirea la Părintele Brown)
Ținutul Potomac
Archibald Brown este un bărbat matur,îndesat cu braţe puternice şi barbă deasă. Te întâmpină cu un zâmbet jovial.

Părintele Brown: Salut cobra920! Eşti tânărul pios despre care mi-a zis John. Am auzit că vrei să mă ajuţi în parohia Părintelui Seaver. Bine, bine, sper că ai cartea de cântece la tine?


De unde pana unde semn de intrebare?el nu stie daca spera sau nu?
Eventual enutul sa fie modificat(Bine, bine, ai cartea de cântece la tine?)
 

DeletedUser

Guest
Sper ca cineva se mai uita prin aceasta sectiune si rezolva problema cu setul lui Allan Quatermains unde scrie : Allan Quatermains lui Akoya Perle in loc sa scrie: Setul lui Allan Quatermains.

Multumesc.:ras:
 

DeletedUser593

Guest
Sper ca cineva se mai uita prin aceasta sectiune si rezolva problema cu setul lui Allan Quatermains unde scrie : Allan Quatermains lui Akoya Perle in loc sa scrie: Setul lui Allan Quatermains.

Multumesc.:ras:

Hah, am vazut cand mi-a tradus gresit pe tw-db da' nu am crezut ca e si in joc :ras:
 

DeletedUser

Guest
Cum se actualizeaza cum apar textele in germana:

la rapoarte: Arbeitsbericht: Kühe treiben
 

DeletedUser

Guest
[report=3811993938c62edae6]Raport de muncă: Auf Erkundung gehen [/report]

aport de muncă: Auf Erkundung gehen , acesta este numele la explorare in raport...
 

DeletedUser

Guest
Aproape toate rapoartele sunt in germana si am vazut ca si unele "rani"

La Lucreaza ca marshall: Ein nicht so gesetzestreuer Bürger schießt dir ins Bein.
 

just4fun

The Boss
eu am incercat la unele munci si am primit rapoarte normale.
puteti sa imi comunicati daca mai apar rapoarte in germana?
 

DeletedUser368

Guest
Inca imi apar rapoarte in germana doar pe lumea Colorado (si ieri si azi): Arbeitsbericht: Bahnhof bauen; Raport de muncă: Särge zimmern; Raport de muncă: Silberabbau; (chiar si la Rana) Du schlägst dir einen Nagel durch die Hand.
P.S: Am avut si pe alte lumi ieri, dar azi au aparut in romana.
 

DeletedUser593

Guest
Rapoartele vechi nu cred ca se traduc... Uitați-vă in rapoartele mai recente
 

DeletedUser

Guest
Numa pe colorado apar in germana toate (care le-am incercat) ,Raport de muncă: Angeln , pescuieste...
Si cand m-am ranit (la pescuit).

Ein Fisch zerrt dich ins Wasser. Du bekommst eine Erkältung.
Pierzi 15 puncte de viaţă
 

DeletedUser

Guest
Toate-s de pe colorado, de astazi:


Raport de muncă: Gefängniswächter
Raport de muncă: Postkutsche bewachen
Raport de muncă: Als Söldner arbeiten
Raport de muncă: Als Sheriff arbeiten

Du versuchst eine Schlägerei zu unterbinden. Leider waren mehr Männer beteiligt als du dachtest.
Ein nicht so gesetzestreuer Bürger schießt dir ins Bein.

Lumea 2

Raport de muncă: Kirche construcţie
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser368

Guest
Inca imi apar rapoarte in germana doar pe lumea Colorado (si ieri si azi): Arbeitsbericht: Bahnhof bauen; Raport de muncă: Särge zimmern; Raport de muncă: Silberabbau; (chiar si la Rana) Du schlägst dir einen Nagel durch die Hand.
P.S: Am avut si pe alte lumi ieri, dar azi au aparut in romana.

S-a rezolvat ceva ? Inca mai am eroarea aceasta pe Colorado...
P.S: Am sters cookies, cache, am curatat si istoriul, dar tot imi apar in germana.
 
Sus