Greșeli în text

DeletedUser

Guest
Apare urmatorul patch: 2.03 revizie 21956 sau depinde cate modificari s-au facut in joc, dar tot 2.03; cand o sa apara 2.04 o sa fie alta versiune a jocului.

M-am uitata pe facebook la the west.Eu am inteles ca in 2.04.Dar oricum se stie ca in 28 martie se modifica greselile.
 

DeletedUser593

Guest
2p2v1


Pentru ca am banii? Care bani?
 

DeletedUser23902

Guest
La tombola aveti o greseala destul de mare in traducere>
La noi scrie asa: "Poţi relua duelurile pierdute gratuit până când vei învinge."
Pe beta scrie asa: "You can restart lost duels for free every six hours until you win."

Ati uitat sa traduceti ce am scris eu cu rosu. Mesajul scris la noi m-a indus in eroare la inceput, incat am vrut sa trimit un tichet.
 

just4fun

The Boss
@ Nebhotep

asa este titlul afisului "pentru ca am banii" - este un motiv de recompensa.
mie mi se pare corect - este genul "pentru ca asa vreau eu".

@ KoBrA99
A fost o modificare de ultim moment si se pare ca nu au incarcat si modificarile efectuate ulterior.
 

DeletedUser

Guest
la evenimentul de primavara cu duelurile in partea de jos cand duci mouse ul peste recordurile lumii sunt afisate 3 propozitii. In cea din mijloc "Cel mai bun sir de victorii v-a fi salvat" . Corect este ".....va fi salvat"!
 

DeletedUser

Guest
la evenimentul de primavara cu duelurile in partea de jos cand duci mouse ul peste recordurile lumii sunt afisate 3 propozitii. In cea din mijloc "Cel mai bun sir de victorii v-a fi salvat" . Corect este ".....va fi salvat"!

Corect.La ,,Sirul curent de victorii va fi resetat'' este corect.Dar la ,,Cel mai bun sir de victorii v-a fi salvat'' este scris gresit.:indian:
 

DeletedUser

Guest
Capture.png

Cand primesti invitatie in alianta...Corect este "Vizualizeaza"
 

DeletedUser

Guest
1993676.png


17/17 eu stiu ca e 100, nu 99 :).

M-am mai uitat la cativa si arata la fel, facute toate realizarile.
 

DeletedUser23902

Guest
Ultima misiune din setul Alte triburi.

Am reușit și majoritatea dintre noi suntem in siguranță! Dinnou, suntem goniți de pe pământurile noastre, dar ne vom răzbuna,
 

DeletedUser19531

Guest
In text trebuia: putem face pace si nu punem fac pace(setul de misiuni atacul tribului wogon), aici este imaginea:

14wg8y1.jpg
 
Sus