Gaming

  • Autor subiect RabbidGamer
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Cred ca o sa fac un meci, prea m'am plictisit de dota.
O sa fac un meci cu Varus.
Edit : Sa ma laud si eu.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser21978

Guest
Vreau sa iau un solo-top bun,vladimir sau yorick? yorick domina lane`ul dar in late game nu prea face nimic,doar in teamfighturi daca isi da ulti pe adc :D vladimir e bun in late si face si cs usor .. pe cine sa iau ?:D
 

DeletedUser23989

Guest
Vreau sa iau un solo-top bun,vladimir sau yorick? yorick domina lane`ul dar in late game nu prea face nimic,doar in teamfighturi daca isi da ulti pe adc :D vladimir e bun in late si face si cs usor .. pe cine sa iau ?:D

Irelia, weak early-game, decent mid-game, tons of damage late-game, nuff said.

Oh sau rumble, op
 

DeletedUser

Guest
O intrebare pt cei care fac trade pe steam : Face lumea trade cu iteme din Dota 2 ?
 

DeletedUser

Guest
Am mai facut un meci, a fost ceva mai bun de data asta.
1ieama.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
@Swity0, imi place sa joc cu el.E destul de bun adc, + ca imi plac campionii range.
@Atlusny si dark-worrior, mersi pt site-uri.
@Whatever27, sunt pe EU Nordic&East.
 

DeletedUser

Guest
Dota 2 joaca cineva ? Poate facem o echipa...

Joc eu cu niste tipi, poti juca si tu cu noi. Faza e ca sunt cativa din aia cu care joc care sunt pe ciclu cam de doua ori pe saptamana, deci sper ca joci destul de bine si nu feedezi rau. Ma gasesti Steam si Skype cu acelasi ID ca pe forum. Adevarul este ca nu sunt extrem de bun la joc, inca mai invat, dar fac tot posibilul sa nu feedez si sa fac lucruri utile pentru echipa ca suport.
 

DeletedUser593

Guest
Ia ziceti-mi si mie niste soareci de gaming de pana in 200RON (de preferabil cu butoane laterale customizabile). Am gasit unul A4tech Bloody V7 Black, bate bine la ochi da' o fi bun de ceva?
 
Sus