Gaming

  • Autor subiect RabbidGamer
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Vreau sa imi iau ps3...dar mai astept pana in iulie...oare scad preturile pana atunci, avand in vedere ca anul asta apare ps4?
 

DeletedUser593

Guest
Vreau sa imi iau ps3...dar mai astept pana in iulie...oare scad preturile pana atunci, avand in vedere ca anul asta apare ps4?
Am vrut sa-mi iau si eu unu' la mana a doua cu 450 RON, la care mai primeam vreo 5 jocuri dar am ajuns la concluzia ca nu o sa fac nimic cu el... nu prea merita sa dai banii pe console, mai bine-ti iei un laptop calumea :roll:, parerea mea.
 

DeletedUser20130

Guest
La cum fac Sony in ultimul timp , 15 milioane o sa fie doar gamepadul.

WTF? Nu e cine stie ce gamepad. Mai mult de 2-3 milioane nu o sa dai pe asa ceva.
Pana acum PS4>Xbox/Durango sau cum naiba vrei sa il numesti.
Xbox-ul e 500$+abonamentul Xbox shit.
+ ca Microsoft au niste angajati dusi cu pluta (vezi Adam Orth)
Daca PS4 va fi tot 500$+aia 5-10$ pe care ii dai pe luna (optional) pentru jocuri gratis se merita.

Pana acum PS4 fuge cu urmatoarea generatie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
sony spune ca va costa 429$ si cea cu mai mult spatiu 529$....asta ar fi 1490 lei cea cu mai putin spatiu....intrebarea e ...1490 va fi si in magazine...sau se mai aplica taxe....
 

DeletedUser

Guest
O sa fie 429 euro(conversie directa)+taxe+adaos comercial, probabil ca cel mai ieftin o sa fie 2000-2200 de RON, deci bani irositi.
 

DeletedUser

Guest
E posibil ca dupa E3 din iunie...cand sony si microsoft isi lanseaza jucariile...sa aflam un pret exact al consolelor...si sa inceapa pre-orders in magazine?

EDIT: si...ps3 cat a costat la lansare? in lei vorbind....
 

DeletedUser593

Guest
600x-1


:blink: Ghosts?
 

DeletedUser

Guest
sony spune ca va costa 429$ si cea cu mai mult spatiu 529$....asta ar fi 1490 lei cea cu mai putin spatiu....intrebarea e ...1490 va fi si in magazine...sau se mai aplica taxe....

Tu cum crezi?

----------------------------------

Stie cineva costul prealabil la Galaxy s4??
 
Sus