Gaming

  • Autor subiect RabbidGamer
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Fac rost de ce jocuri vreau,dar sa fii aparut macar pe piata engleza.Am in PC aproximativ 36 de jocuri a cate 6-14 Gb.Mi-au ocupat aproape tot :E de 400 de Gb
 

DeletedUser5153

Guest
YEAH BLACK OPS 2 FREE WEEKEND!!1

1024x575.resizedimage

I feel you bro.
 

DeletedUser22039

Guest
Am facut acest topic pentru discutii despre jocuri. Puteti posta ce jocuri va place, care le jucati, care le vreti, care credeti ca nu isi merita pretul si etc.

Postam poze, video-uri, review-uri si etc.




Cateva reguli:
-Respectati regulile forumului.
-Nu faceti off-topic.
-Va rog sa evitati discutile despre filme sau alt gen de entertainment, acest topic e doar pentru gaming.



Mai putem discuta despre nivele si misiuni din jocuri. Si puteti pune intrebari despre cum se trece un nivel/misiune si despre jocuri.


Care nu isi merita pretul ? :hmf:
Eu le iau de pe filelist :whistle::d , ma rog , fiecare joc are valoarea lui , dar cand ai un site gen filelist unde iei aproape tot ... :Ph34r:

Asa,si o INTREBARE
Pe DC Universe de ce nu merge sa fac cont ? :( , am dat si random cifrele+literele,si tot nu merge ..
 

DeletedUser

Guest
Care nu isi merita pretul ? :hmf:
Eu le iau de pe filelist :whistle::d , ma rog , fiecare joc are valoarea lui , dar cand ai un site gen filelist unde iei aproape tot ... :Ph34r:

Asa,si o INTREBARE
Pe DC Universe de ce nu merge sa fac cont ? :( , am dat si random cifrele+literele,si tot nu merge ..

La parola trebuie sa fie ceva gen : Alabalaporto1
 

DeletedUser

Guest
Dati'mi un joc sa'l joc in timpul liber [cand nu am chef de TheWest:ras:->adica foarte rar]
 

DeletedUser

Guest
Ce mare lucru poti face pe The West... Oricum, poti incerca Tomb Raider 2013.

Il am,are o grafica super.Dar daca vrea si alte jocuri a aparut acum dead island reptide.Daca nu il vrei resident evil 6.Joaca Bioshock Infinite.
 

DeletedUser23958

Guest
Eu ma joc Need For Speed World pe pc, si este destul de dragut...

Ma joc assassin creed 3 pe PS3, l-am terminat de 3 ori :)) , Tomb Raider, God of War-Ascensnsion Special si Fifa 2013.

Pe pc mai ma joc:ALAN WAKE;MAX PAYNE 3;DARKSIDERS II; STARCRAFT II: HEART OF THE SWARM;BIOSHOCK;L.A. Noire.


Acum anul asta am lasat-o mai usor cu jocurile probabil imi voi lua GTA V si assassin creed 4 anul acesta...dar deocmadata sunt foarte ocupat...


Ce jocuri va jucati si ce jocuri asteptati ? :roll:
 

DeletedUser9859

Guest
Eu ma joc Need For Speed World pe pc, si este destul de dragut...

Ma joc assassin creed 3 pe PS3, l-am terminat de 3 ori :)) , Tomb Raider, God of War-Ascensnsion Special si Fifa 2013.

Pe pc mai ma joc:ALAN WAKE;MAX PAYNE 3;DARKSIDERS II; STARCRAFT II: HEART OF THE SWARM;BIOSHOCK;L.A. Noire.


Acum anul asta am lasat-o mai usor cu jocurile probabil imi voi lua GTA V si assassin creed 4 anul acesta...dar deocmadata sunt foarte ocupat...


Ce jocuri va jucati si ce jocuri asteptati ? :roll:
Insfarsit cineva care joaca sc2.Ce rasa, liga?
 
Sus