Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser10117

Guest
Daca nu sti nu mai judeca pe alti u nu ai bagat nici atata ... Si ca sati demonstrez ca chiar am bagat pepite uite aici si lamurestete http://tw-db.info/?strana=invent&x=a5c4007c3d0293a05620d2d1201187d0422afc9a poate o sati cada ochi din cap uitandute cum se vor duce la negustor tot...:Ph34r:

Cica esti pepitar,nu se vede.
E slab inventaru,ce ai de valoare este doar INNO so howdah.

Restul itemelor au multi chiar daca nu sunt pepitari,unii au si seturi intregi fara sa bage macar o pepita in joc.
 

DeletedUser6410

Guest

DeletedUser24903

Guest
Cica esti pepitar,nu se vede.
E slab inventaru,ce ai de valoare este doar INNO so howdah.

Restul itemelor au multi chiar daca nu sunt pepitari,unii au si seturi intregi fara sa bage macar o pepita in joc.

Crezi ca sunt toate ? :) veti afla peste cateva luni daca o sa continui sa joc cine vorbeste ;) si apropo de bagat pepite pe colorado sunt 4 sau 5 innogames curele deci cred ca sunt printre primi chiiar prima ... dar va voi spune alta data cand voi avea ceea ce vreau sa fac cine sunt cu adevarat ;)si atuncea va voi arata totul ce am cand le voi strange aici pe contul asta:dastardly:
 

DeletedUser10117

Guest
Crezi ca sunt toate ? :) veti afla peste cateva luni daca o sa continui sa joc cine vorbeste ;) si apropo de bagat pepite pe colorado sunt 4 sau 5 innogames curele deci cred ca sunt printre primi chiiar prima ... dar va voi spune alta data cand voi avea ceea ce vreau sa fac cine sunt cu adevarat ;)si atuncea va voi arata totul ce am cand le voi strange aici pe contul asta:dastardly:


Multa vorba nu e buna,fapte si dovezi vrem.
Ce nume ai pe colorado?
 

lord ion

West Marshal
Daca nu sti nu mai judeca pe alti u nu ai bagat nici atata ... Si ca sati demonstrez ca chiar am bagat pepite uite aici si lamurestete http://tw-db.info/?strana=invent&x=a5c4007c3d0293a05620d2d1201187d0422afc9a poate o sati cada ochi din cap uitandute cum se vor duce la negustor tot...:Ph34r:

cred ca ma banez!

1.4. Va rugam sa evitati reprosurile cu privire la greselile gramaticale sau de scriere ale jucãtorilor. Dacã greselile gramaticale sau de scriere ale unui jucãtor sunt atât de mari încât continutul mesajului se pierde, puteti raporta acel post. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemã.

e greu limbu ruman...

fatuca, sau ce ai fi... tu nu intelegi ca aceste decizii nu le luam noi? {vorbesc de cele legate de vanzarea pepitelor}
stiu jucatori care nu au bagat O pepite in joc si au un inventar de "enspe" ori mai elaborat decat al tau...
 

DeletedUser24903

Guest
cred ca ma banez!

1.4. Va rugam sa evitati reprosurile cu privire la greselile gramaticale sau de scriere ale jucãtorilor. Dacã greselile gramaticale sau de scriere ale unui jucãtor sunt atât de mari încât continutul mesajului se pierde, puteti raporta acel post. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemã.

e greu limbu ruman...
fatuca, sau ce ai fi... tu nu intelegi ca aceste decizii nu le luam noi? {vorbesc de cele legate de vanzarea pepitelor}
stiu jucatori care nu au bagat O pepita in joc si au un inventar de "enspe" ori mai elaborat decat al tau...


Crezi ca ma intereseaza ban? chiar deloc cu ocazia asta ma las mai repede de joc :) scap de furturi pe fata :shoot::shoot::shoot:
 

DeletedUser6410

Guest
Crezi ca sunt toate ? :) veti afla peste cateva luni daca o sa continui sa joc cine vorbeste ;) si apropo de bagat pepite pe colorado sunt 4 sau 5 innogames curele deci cred ca sunt printre primi chiiar prima ... dar va voi spune alta data cand voi avea ceea ce vreau sa fac cine sunt cu adevarat ;)si atuncea va voi arata totul ce am cand le voi strange aici pe contul asta:dastardly:
prima curea inno pe colorado a avut-o vykut .. cam ce ai tu pe acolo in inventar valoreaza 10k pepite ... cand o sa bagi pepite ca vykut atunci te vei numi pepitar (si posibil itemele care le ai sa fie cumparate cu oup)
Pe cine sti pe admini ? da sunt deacord cu tine admini au totul

nu pe admini sunt jucatori pe lumea 1 care au asa ceva
 

DeletedUser24903

Guest
spuneam ca ma banez pe mine :roll:
cine te fura? iti baga cineva mana in buzunar?

Nimeni nu conteaza cine si ce oricum nu mie frica mam invatat cu romania :-| plina de hoti si de tot restul de specimene mai nou au aparut si in jocuri online ca in viata reala nu le mai iasa furturile...
 

DeletedUser10117

Guest
Crezi ca ma intereseaza ban? chiar deloc cu ocazia asta ma las mai repede de joc :) scap de furturi pe fata :shoot::shoot::shoot:

Draga/dragul meu nimeni nu te fura.Pepitele sunt bagate pentru cine vrea sa cumpere.Cine te obliga sa cumperi pepite?Cine te obliga sa joci?
Ai la dispozitie si OUP care se fac foarte usor vreo 8 pe zi din sarcini si repetabile(atatea primesc eu) + 10 sau mai multe din lupte la fort.

Si cum spuneai mai sus,crezi ca doar adminii au inventar calumea?
Ti-ai pus intrebarea de cat timp este jocul?Veteranii sunt in avantaj mai mare decat voi astia care v-ati apucat de joc acum 1 an.Multi joaca de 4 sau 5 ani,au fost multe ocazii sa gasesti ceva de valoare in urma unor buguri,iar acum cu versiunile acestea multi capata ceea ce doresc cu ajutorul banilor virtuali,daca ai 20.000.000 esti boss si iti permiti multe.
De exemplu pe HAWAII pistolul HOWDAH s-a vandut cu 980.000$,daca cautam mai adanc poate gasim sa cumparam si cureaua INNO.

Deci in unele cazuri nu se merita sa bagi pepite,pepite bag aceia care s-au plictisit si vor toate itemele din joc care nu sunt licitabile,vor realizari sau au prea multi bani si nu au ce face cu ei.
 

DeletedUser24903

Guest
atunci te vei numi (pepitara)


ma lesi ? lasama sa traiesc dupa cum a spus si skumpic mai devreme o sa jucam metin2 nu WEST :mad: asa ca de cat sa stati aici sa raspundeti mai bine vati face timp si ati face ceva sa nu pierdeti jucatori ca sasa deja tot cate unu dispare si apropo de vykut dc nu mai baga pepite? dc nu mai joaca? :)) sia dat seama prea tarziu ca e numai un joc de ca... care numai sa ia bani ... :nu: prea tarziu !!! :blink:
 

DeletedUser10117

Guest
atunci te vei numi (pepitara)


ma lesi ? lasama sa traiesc dupa cum a spus si skumpic mai devreme o sa jucam metin2 nu WEST :mad: asa ca de cat sa stati aici sa raspundeti mai bine vati face timp si ati face ceva sa nu pierdeti jucatori ca sasa deja tot cate unu dispare si apropo de vykut dc nu mai baga pepite? dc nu mai joaca? :)) sia dat seama prea tarziu ca e numai un joc de ca... care numai sa ia bani ... :nu: prea tarziu !!! :blink:

The west nu va ajunge ca metin 2,am jucat 3 ani acel joc si stiu pre bine cum se mananca,deci the west va avea de lucru ca sa ajunga ca metin2.

Viki ala nu mai joaca poate din anumite probleme,este si el om,are probleme,poate i-a murit purcica,poate isi mareste veniturile sau in cel mai bun caz poate s-a mutat pe BETA,unde acolo este adevaratul joc(unde se fac toate testele)
 

DeletedUser10780

Guest
metin 2? e joc de copii sub 10 ani :dastardly: si nu mai face atat romanii hoti ca nu raman bani in Romania. :Pescar:
 

DeletedUser24903

Guest
The west nu va ajunge ca metin 2,am jucat 3 ani acel joc si stiu pre bine cum se mananca,deci the west va avea de lucru ca sa ajunga ca metin2.

Viki ala nu mai joaca poate din anumite probleme,este si el om,are probleme,poate i-a murit purcica,poate isi mareste veniturile sau in cel mai bun caz poate s-a mutat pe BETA,unde acolo este adevaratul joc(unde se fac toate testele)



ar fi bine sa va mutati toti pe beta :)) poate incercati sa faceti ceva sa stearga .ro sau . restu :)) acolo se fac teste si aici se aduna poamele adica fra.... ca pe fata asa numiti voi lumea care joaca aici :) infine hai cami pierd timpul degeaba cu abureli de gradinita...
 

DeletedUser24903

Guest
metin 2? e joc de copii sub 10 ani :dastardly: si nu mai face atat romanii hoti ca nu raman bani in Romania. :Pescar:

unde se duc? :) cine o duce bine in romania ? care fura si care inseala asa si cu jocul asta aia o duc bine restul sunt varza...:blink:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus