Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser10780

Guest
unde se duc? :) cine o duce bine in romania ? care fura si care inseala asa si cu jocul asta aia o duc bine restul sunt varza...:blink:

Se duc in Germania la Inno ?:huh:
O mai duc bine si alti ca de exemplu cei care fac laboratoare pentru americanii si aici nu te gandi la Dexter si Didi... ca stiu ca asta iti vine in cap :)) nu laboratoare d-alea.
 

DeletedUser24903

Guest
Se duc in Germania la Inno ?:huh:
O mai duc bine si alti ca de exemplu cei care fac laboratoare pentru americanii si aici nu te gandi la Dexter si Didi... ca stiu ca asta iti vine in cap :)) nu laboratoare dalea.

se vede ca te uiti pe cartoon networg :)) ar fi bine pana stai pe tw sati dezvolti stiinta proprie cu o afacere mai moderna nu cu laboratoare si jocuri :-|:whistle:
 

DeletedUser10117

Guest
unde se duc? :) cine o duce bine in romania ? care fura si care inseala asa si cu jocul asta aia o duc bine restul sunt varza...:blink:

Cine o duce bine in Romania?Majoritatea romanilor o duc bine,cine stie sa se descurce.

Romania este renumita pentru ca are femei frumoase,are peisaje unice in Europa,oameni destepti care sunt la NASA si in alte parti ale lumii si pentru spaga care o dau la ospatari.

In romania daca sti sa faci programe si sa ai habar de IT castigi 4-5 mii euro
In armata daca esti general ai salariu de 1-2 mii euro
Ca ospatar ai salariu de 1000 lei + spaga ajungi la 4000 lei pe luna.
Ca angajat la REBU sau ROSALL ai salariu mare + bonusuri de rusine si alte chestii,deci se castiga bine doar sa fi om destept.
 

DeletedUser10780

Guest
se vede ca te uiti pe cartoon networg :)) ar fi bine pana stai pe tw sati dezvolti stiinta proprie cu o afacere mai moderna nu cu laboratoare si jocuri :-|:whistle:

"Mihaita boss" am 20 ani :D cand aveam 5 ani se difuza Dexter si Didi la ce sa nu zic ce , vroiai sa ma uit? nici macar nu sti ce e ala un laborator si zici ca nu e modern :)) nici macar eu nu stiu sigur ce e omg. Tocmai ti'am zis sa nu te gandesti la Dexter si Didi..
 

DeletedUser24903

Guest
Cine o duce bine in Romania?Majoritatea romanilor o duc bine,cine stie sa se descurce.

Romania este renumita pentru ca are femei frumoase,are peisaje unice in Europa,oameni destepti care sunt la NASA si in alte parti ale lumii si pentru spaga care o dau la ospatari.

In romania daca sti sa faci programe si sa ai habar de IT castigi 4-5 mii euro
In armata daca esti general ai salariu de 1-2 mii euro
Ca ospatar ai salariu de 1000 lei + spaga ajungi la 4000 lei pe luna.
Ca angajat la REBU sau ROSALL ai salariu mare + bonusuri de rusine si alte chestii,deci se castiga bine doar sa fi om destept.


Dupa cum tiam spus daca nu furi;inseli;falsuri; si multe altele esti mort stai si te rogi sa primesti bani de o tigare :)))) bine ca am scapat de romania :-| sunt mandra de mine :D :roll:
 

DeletedUser10117

Guest
Dupa cum tiam spus daca nu furi;inseli;falsuri; si multe altele esti mort stai si te rogi sa primesti bani de o tigare :)))) bine ca am scapat de romania :-| sunt mandra de mine :D :roll:


Ce nume ai pe colorado sau unde joci

Daca zici ca o sa ai iteme asa bune te provoc ca intr-o saptamana sa faci tot setul colectionarului si sa ai itemele in inventar(colectiile si itemele cu care ai facut colectiile)
 

DeletedUser5520

Guest
Dupa cum tiam spus daca nu furi;inseli;falsuri; si multe altele esti mort stai si te rogi sa primesti bani de o tigare :)))) bine ca am scapat de romania :-| sunt mandra de mine :D :roll:

Esti mandra ca ai scapat de romania? Tu crezi ca in-afara tarii gasesti miere de albine si lapte? Tu crezi tot ce se zice la tv? Daca raspunsul tau la toate astea este "DA" , inseamna ca mintea ta a fost spalata de niste jigodii de oameni care incearca sa ne manipuleze cum vor ei prin intermediul mass-mediei sau de recent , prin intermediul internetului. Tu daca crezi ca in aceasta lume ai posibilitatea sa devii nu stiu ce "personaj important" te inseli amarnic. Tu inca nu stii ca fiecare are destinul deja ales , clasele sociale au fost determinate, fiecare miscare a noastra este controlata, chiar si ce scriu eu acuma (dar pe mine nu ma intereseaza, sperantele mele pentru viitor s-au dus odata cu venirea mea in italia) . Da, exact, si eu sunt in italia , dar pentru invatat , am terminat clasa a 10-a , si sunt aicea de la inceputul clasei a 9-a , si crede-ma ca in acesti 2 ani am vazut IADUL pe pamant.

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=2frJ3e0hxPE[/YOUTUBE]

Daca e sa mori de foame , mori in romania , mori cu demnitate si nu fa sacrificii care nu iti permiti. Deschide bine ochii, mintea si asculta foarte atent la ce se intampla.
 

DeletedUser19531

Guest
a1AvrjG_460sa.gif


Iotel pe recfree

Pare suspect sau mi se pare???

Bine te-am intalnit Mee Anny, in ce tara ai spus ca te afli acuma???
 

DeletedUser10117

Guest
INTREBARE?
Daca ma injura cineva pe chatul general,primeste ban daca il raportez la sistem?
sau trebuie si o dovada,o poza ceva?
 

DeletedUser10780

Guest
Esti mandra ca ai scapat de romania? Tu crezi ca in-afara tarii gasesti miere de albine si lapte? Tu crezi tot ce se zice la tv? Daca raspunsul tau la toate astea este "DA" , inseamna ca mintea ta a fost spalata de niste jigodii de oameni care incearca sa ne manipuleze cum vor ei prin intermediul mass-mediei sau de recent , prin intermediul internetului. Tu daca crezi ca in aceasta lume ai posibilitatea sa devii nu stiu ce "personaj important" te inseli amarnic. Tu inca nu stii ca fiecare are destinul deja ales , clasele sociale au fost determinate, fiecare miscare a noastra este controlata, chiar si ce scriu eu acuma (dar pe mine nu ma intereseaza, sperantele mele pentru viitor s-au dus odata cu venirea mea in italia) . Da, exact, si eu sunt in italia , dar pentru invatat , am terminat clasa a 10-a , si sunt aicea de la inceputul clasei a 9-a , si crede-ma ca in acesti 2 ani am vazut IADUL pe pamant.

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=2frJ3e0hxPE[/YOUTUBE]

Daca e sa mori de foame , mori in romania , mori cu demnitate si nu fa sacrificii care nu iti permiti. Deschide bine ochii, mintea si asculta foarte atent la ce se intampla.
Ok ok asta am vrut sa spun eu dar am zis sa nu fiu prea absurd :))daca nu esti puturos nu mori de foame nici pe departe.A ca nu ai " Iphone " sau " Bamveu" in curte... asta e alta treaba , dar traiesti super bine si in Romania

INTREBARE?
Daca ma injura cineva pe chatul general,primeste ban daca il raportez la sistem?
sau trebuie si o dovada,o poza ceva?

Dai click pe numele lui si raporteaza nu trebuie poza.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus