La taclale

DeletedUser16010

Guest
Din cate stii tu, nu stii nimic. I-a luat vreo 3 saptamani sa ajunga la 150. Maxim 3 saptamani. Iar realizari a avut cam putine asa ca degeaba vorbesti daca nu stii nimic. Plus ca avea clasa de carcater muncitor ceea ce ii aduce un plus de 5% xp la munci.

La ce ora se va deschide lumea speed?

o scuza-ma atotstiutorule, chiar nu stiam ca muncitorul da 5% xp la munci, chiar mai iluminat.
 

DeletedUser10117

Guest
Apare in cateva minute, scrie acolo in jurul orei 14.30 nu la 14.30 fix.

cateva minute inseamna cateva zeci nu?
servarul RO ce sa-i faci...pe beta a aparut fix la ora care s-a stabilit..aici mereu apare cate ceva cu intarziere...si cand apare se buguieste ...se blocheaza si pica
 

DeletedUser

Guest
cateva minute inseamna cateva zeci nu?
servarul RO ce sa-i faci...pe beta a aparut fix la ora care s-a stabilit..aici mereu apare cate ceva cu intarziere...si cand apare se buguieste ...se blocheaza si pica

Nu cred ca o sa pice si la 5000 de jucatori...
 

DeletedUser8346

Guest
o scuza-ma atotstiutorule, chiar nu stiam ca muncitorul da 5% xp la munci, chiar mai iluminat.

Hai nu pe bune? Vad ca esti sarcastic. Daca ai jucat speed pe beta ar fi trebuit sa stii si dumneata cu ce se mananca si cati au avut lvl maxim in 4 saptamani. Ori care au fost problemele pe durata jocului si care au fost nemultumirile unora. Ca de exemplu: Timpul de construire al unui oras a ramas la fel, timpul misiunilor e acelasi ... etc. Documenteaza-te inainte sa vb.
 

DeletedUser2041

Guest
cateva minute inseamna cateva zeci nu?
servarul RO ce sa-i faci...pe beta a aparut fix la ora care s-a stabilit..aici mereu apare cate ceva cu intarziere...si cand apare se buguieste ...se blocheaza si pica

Pe ro exista mereu carcotasi, pe beta stiu sa aibe rabdare.
La ora 15.00 incepe. Multumit?
 

DeletedUser

Guest
Vad ca e mai naspa decat pe beta. Mam inscris si eu ca sa ocup un loc acolo.
 

DeletedUser20819

Guest
Si deci se primesc premii pentru primele locuri la puncte de realizari sau/si la primele locuri la xp?
 

DeletedUser10117

Guest
Si deci se primesc premii pentru primele locuri la puncte de realizari sau/si la primele locuri la xp?

strict la puncte de realizare...

pe beta primeam un iteem rar la alegere...aici ce include item creeat special pt lumea SPEED?(se poate da un exemplu)
 
Sus