La taclale

DeletedUser25424

Guest
Daca Tw-ul va mai exista si peste 3 ani sigur il voi mai juca si atunci, este jocul meu de suflet, primul meu joc pe browser :):up::whistle::d:roll:
 

DeletedUser

Guest
Lumea Beta este o lume de TESTE, nu inseamna ca daca pe beta ai avut 1000% viteza trebuie sa ai si in jocul oficial.
Toate lumile de joc oficiale au setarile de pe. ro, nu inteleg unde este "Romania". Verificati pe .net( lumea gold rush) si pe celelalte tari si veti vedea.
Setarile sunt la fel pentru toti jucatorii, toti evoluati la fel, nu vad unde este dezavantajul.


Am vazut ca pe beta s-a bagat Veteran shop dupa cateva saptamani de la implementarea jocului aditional Rush Tombstone .Sper ca si pe ro. / oficiale sa se bage acest lucru .
 

DeletedUser15496

Guest
Am vazut ca pe beta s-a bagat Veteran shop dupa cateva saptamani de la implementarea jocului aditional Rush Tombstone .Sper ca si pe ro. / oficiale sa se bage acest lucru .

o sa bage pe toate marketurile.
dar preturile obiectelor din shopul respectiv mai mult ca sigur nu o sa fie ca pe beta.
 

DeletedUser

Guest
Nope. A ajuns unu' de la nivel 140 la 150 in nici o ora din cauza aia. Se vor schimba in curand.



Nu cred asa ceva....totusi nu e potiune de 2% sau 10%..... Nu are cum
Aaa...si deci sa inteleg ca se cauta profit pentru inno si din treaba cu MPI ...."pe playeri lasa-i incolo ca ei nu valoreaza...doar sa facem noi profit" :)
 

DeletedUser15496

Guest
Nope. A ajuns unu' de la nivel 140 la 150 in nici o ora din cauza aia. Se vor schimba in curand.

este imposibil sa faci de la 140 la 150 in nici o ora.
este posibil daca avea deja stranse 1000 potiuni cu 1% xp.

dar sa le strangi in timpul ala atat de scurt nu merge..
intr-o ora faci gen 6 lupte daca astepti maxim 2 minute sa intri in joc + toate castigate = 15% xp
 
Sus