Gaming

  • Autor subiect RabbidGamer
  • Data de început

DeletedUser12588

Guest
Ceva jocuri noi, care merita jucate, nu conteaza ca sunt point and click.
 

DeletedUser25880

Guest
Until Dawn-daca ai consola si iti plac jocurile horror
Mad Max,Metal Gear Solid V:The Phantom Pain.Cam astea is mai noi si le-am testat,merita jucate.
 

DeletedUser12588

Guest
Until Dawn-daca ai consola si iti plac jocurile horror
Mad Max,Metal Gear Solid V:The Phantom Pain.Cam astea is mai noi si le-am testat,merita jucate.


Joc Phantom Pain. :) Mad Max il instalez astazi. Until Dawn, nici vorba! :ras:
 

DeletedUser

Guest
68C1CF29A00B8216595033F4BA23873196B71962
Oleaca de modareala :d (GTA 5)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25131

Guest
La FIFA ULTIMATE TEAM-FIFA 14 sa mai fac update-uri?Transferuruile sunt la zi? eventuri gen UCL, EURO, CM mai se fac?
 

DeletedUser25880

Guest
Buna ziua,seara,noaptea,dimineata orice este cand cititi mesaju.Vreau sa intreb despre jocul SMITE daca se merita instalarea lui si timpul necesar sa invat sa joc ca am vazut ca a aparut recent pe steam si are review-uri foarte bune.
 

DeletedUser

Guest
Buna ziua,seara,noaptea,dimineata orice este cand cititi mesaju.Vreau sa intreb despre jocul SMITE daca se merita instalarea lui si timpul necesar sa invat sa joc ca am vazut ca a aparut recent pe steam si are review-uri foarte bune.

Ai mai jucat moba-uri ?
 

DeletedUser25910

Guest
Se mai poate juca in momentul de fata Battlefield 3 in multiplayer?
 

DeletedUser25880

Guest
Tie iti merge bine d2 reborn ? Am incercat acum sa joc un meci si pc-ul mi-a inghetat de 3 ori :(

Eu am jucat recent un meci de d2 reborn...merge binisor la ce PC am,dar desigur cu cateva mici probleme(cam din 7 in 7 minute un lagulet si dupa revine)
 
Sus