Pietre preţioase (Coliere din pietre preţioase)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
aici nu e forumul de recrutari daca doresti sa vorbesti cu mine o faci ori prin PM-private mesaje[mesaj privat] ori pe forumul de recrutari ori prin telegrama:D
 

DeletedUser

Guest
deci baieti,totusi...de unde pot CUMPARA colierele alea 2? in misiune maria spune clar:dute si cumpara colierele..bun,eu m-am uitat prin magazinele oraselor dezvoltate si doar bandane si banderole sunt de vanzare...
 

DeletedUser

Guest
Nu cred ca le poti cumpara. TREBUIE sa le gasesti. Sansa cea mai mare sa le gasesti e pe la pescuit, taiat de lemne, pazit fortareata, sapat morminte. Spor! [L.E.: sau comert. ]
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
pai la comert ai cel mai mare procentaj de noroc 25%...mersi pt info
 

DeletedUser

Guest
Eu am gasit colierul albastru la sapator de morminte...oricum am mai dat de 5 ori sa lucreze dupaia si nu a mai gasit nimik.:confused:
 

DeletedUser

Guest
Oricum nu inteleg de ce ziceti voi k norocu cel mai mare e la pescuieste si la celelalte.V-ati uitat cumva la Comert? eu am CP dar nu stiu kt are fara avantaje da cu avantajele de CP am 25 % la NOROC.Asha k Noroc sa fie
 

DeletedUser

Guest
eu ce sa mai zik ....am dat la toate muncile posibile...si nimik ...am si cp....da' tot nam colierele:(:(
 

DeletedUser

Guest
colierul trebuie cumparat din magazin deci trebuie sa ridicati magazinul din orasul propriu ...nu sunt sigura daca apar la nivelul 2 sau 3

puteti sa le gasiti si aleator la diferite munci dar s-ar putea sa ne apuce Craciunul aici daca ne bazam pe aia :rolleyes::P

la munca cu noi!!!:)
 

DeletedUser

Guest
Fiecare job are norocul lui , si de asemenea la fiecare job poti gasi anumite obiecte .

Colierul de pietre pretioase este probabil sa-l gasesti la "cauta pietre pretioase" ...
SI eu sunt la misiunea aia acum , de fapt e singura misiune acum :)
 

DeletedUser

Guest
are cineva un raspuns clar la asta? se pot cumpara de undeva?
 

DeletedUser

Guest
Nu gasesti neaparat la Cauta pietre pretioase. Eu l-am gasit la Sapat de morminte.
 

DeletedUser

Guest
Colierl albastru de indian il are orasul Schuttgart la magazin.. in curand va fi disponibil si pt extern.
 

DeletedUser

Guest
Cel mai bine este ca sa muncesti unde stte norocul mai mare si acolo daca ai noroc il gasesti ;););)
 

DeletedUser

Guest
Pai am inteles ca dak intii in biserica si te rogi te mai ajuta din cand in cand si la a gasii diferite chestii!! deci nu strica sa incerci si asta!
 

DeletedUser

Guest
Dupa ce fac misiunea cu colierele termin instant inca vreo 7-8 misiuni :)) k am muncit pt toate misiunile urmatoare,numai nu gasesc colieru ala verde...pff :(
 

DeletedUser

Guest
eu am 4 coliere de indian . mai imi trebuie ala auriu si cred ca le am pe toate.
gri , rosu , albastru , verde.
NU mai stiu unde le-am luat.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus