Pietre preţioase (Coliere din pietre preţioase)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Maria Roalstad: Salut, ai timp să mă ajuţi puţin? Te şi răsplătesc pentru ajutor. Vreau să-mi fac un colier nou dar îmi mai lipsesc nişte pietre preţioase. Colierul nu va fi ceva obişnuit ci va străluci la gâtul meu. Am nevoie de un colier de indieni albastru şi unul verde.

Ţintă: Cumpără un colier de indieni albastru şi unul verde.

Necesar :
Colier verde de indian 1/1 (Terminat)
Colier albastru de indian 0/1



as putea si eu sa stiu unde gasesc colierul albastru de indian :(( ? ca am muncit peste tot, si nu am gasit colier albastru, numai gri, galben si verde numai albastru nu am gasit
ma poate ajuta cineva ?
 

DeletedUser

Guest
salut

pai eu am un colier albastru de indian si l-am gasit la cules de fructe de padure... incerca acolo dak nu ai incercat... bafta
 

DeletedUser

Guest
ms ... am fost acolo dar nu am luat nimic ... voi incerca din nou
 

DeletedUser

Guest
nu iti da nimic pe site-ul ala despre ce obiecte bonus gasesti la job-uri ... stiu site-ul pe derost :D
 

DeletedUser

Guest
colierele le cumperi de la magazinul propriu cel mai simplu decat sa tot cauti dupa ele ca nici unde se gasesc nu se stie.
 

DeletedUser

Guest
sunt coliere la magazin ... problema e ca nu sunt albastre :(
 

DeletedUser

Guest
am eu colier albastru, dar am nevoie de cel verde :|
Stiti in magazinul carui oras pot gasii verde?
 

DeletedUser

Guest
colierele sunt deci ceva "femeiesc" dar si barbatesc daca asta inseamna ca barbatul este un tip "NOROCOS" sa aibe parte de asa femei - cum ziceai? Mary? Maria?

bun deci unde crezi ca ai mai mult noroc INCERCI - vezi ca unele meserii au un bonus la "norocul de a gasi obiecte utile"

incearca acele meserri axate in special pe noroc - bonusurile asociate NOROC-ului iti vor da uneori rezultate bune la bani sau la experienta DECI nu ceea ce te intereseaza

NOROC EXCLUSIV NOROC asta te intereseaza
incearca si tu sa pescuiesti
 

DeletedUser

Guest
defapt majoritatea obiectelor de valoare se gasesc la pazeste cazarma mai putin la pescuit
 

DeletedUser

Guest
defapt daca ai verifica ce bluza mi-am tras si care este deocamdata UNICA in joc ai afla ca la cazarma - la care recunosc inca nu am ajuns sa lucrez - nu gasesti mai nimic pe langa ce poti gasi daca te uiti mai intai la procentele de NOROC pe care le primesti bonus atunci cand lucrezi
 

DeletedUser

Guest
1.defapt ceea ce numesti u unic cred ca mai au inca 1000 si yo tot incerc sa iau steagu si de 4-6 ore de munca am gasit o bata niste ghete si o bluza deci aia cu norocu.....................

2.scz pt off-topic

3.cel mai bine ar fi ca u sa incerci sa te alaturi unui oras care aremagazin sau croitor sau armurier la 2 ca sa poti cumpara de la el usor ceea ce cauti

4. -> 3 e on topic
 

DeletedUser

Guest
Clockwise pelerina verde nu este unica in joc :) .Nu esti singurul posesor.
 

DeletedUser

Guest
sigur mai sunt 1000 de posesori doar can tu nu esti unul din ei si nici la ceilalti 1000 nu o vad s-ar putea sa fie 1, 10, 100 recunosc
iar cazarma e un loc bun pentru a gasi drapele, doar ca ele nu iti ofera skill points / atribute is indemanari iar la Norocul de a gasi obiecte este inca o concurenta chiar aici in forum manifestata prin "supraestimare" "subestimare" "dezinformare" etc

eu ma multumumesc sa vorbesc pentru cine stie sa citeasca cate procente de NOROC ai in plus la una sau alta dintre meserii, pentru ceilalti nu ma obosesc

si tu gerard as vrea sa vad si chiar voi cauta acum sa vad daca ai o vesta asemanatoare
in cazul ca nu ai atunci cum naiba de eu nu le vad pe ale celorlalti 1000 si voi le vedeti ba inca asa de des
Mult noroc tuturor
 

DeletedUser

Guest
mult noroc cu cautarea sunt peste 50 000 jucatori sau chiar mai multi:D
 

DeletedUser

Guest
in legatura de pagina trecuta de functie se poate alege o singura data functia u nu o poit schimba de la avendurier la duelant sau asa mai departe odata o alegi shi aia ramane
 

DeletedUser

Guest
tribank vi la mine in oras am vazut ca eshti intr-un sat care e cu vreo 100 pct mai mic dekat noi dar nu m-am uitat pe harta sa vad unde esti:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus