1 iunie - tema de discutii

DeletedUser

Guest
Sunt curios la Tutu(balet roz) pana la cat vor merge licitatiile,mi se pare penibil ca dintre toate obiectele exact pe acela l-ati pus ...
 

DeletedUser2041

Guest
Sunt curios la Tutu(balet roz) pana la cat vor merge licitatiile,mi se pare penibil ca dintre toate obiectele exact pe acela l-ati pus ...

Este un obiect unic de colectie, ce ti se pare penibil?
Si din pacate este cam singurul care poate fi oferit
 

DeletedUser

Guest
Intreb de curios, cam cu cat s'a vandut in precedentul event "Tutu de balet roz" ?
 

DeletedUser593

Guest
Cu cat? :O Mi-e rau! Si iulian puteati pune si voi Harmonica( +8 motrica),aia era mai ca lumea decat Tutu,sincer!
Niciodata nu sunteti multumiti. Bine ca n-ai vrut Tomahawk de aur, Howdah sau chiar cureaua Inno. E o ocazie unica de a castiga un item rar si voi vreti lucruri banale precum muzicuta, care se poate gasi in cufar.
 

DeletedUser

Guest
Cu cat? :O Mi-e rau! Si iulian puteati pune si voi Harmonica( +8 motrica),aia era mai ca lumea decat Tutu,sincer!

Ma,tutu balet roz nu are bonusuri tari.Dar este un obiect de colectie.Multi care sunt level 120 si nu au ce face,fac colectii cu cele mai rare chestii,cum ar fi tutu.Sunt vreo 10 tutu momentan in the west ro.Dupa aceasta licitatie vor fi mai multe.Ar trebui sa va bucurati ca apare tutu balet roz.Cati au pus intrebari la intrebari si solutii,de cand va aparea tutu balet roz.Nu mai fiti asa mofturosi.Si Harmonica sunt de o gramada de ori mai multe.Si pe unele lumi poate este la licitatie.Nu trebuie sa bage INNO.
 

DeletedUser10117

Guest
Cu cat? :O Mi-e rau! Si iulian puteati pune si voi Harmonica( +8 motrica),aia era mai ca lumea decat Tutu,sincer!

Harmonica pica la jefuitor morminte,lucreaza ca negustor ambulant.

TUTU este de colectie,multi isi doresc asa ceva,cred ca nici nu pica in cufere asa ceva.

INNO era calumea daca se baga la licitatie,dar aceasta curea pica in cufere premium.

Vedem pana la cat este dispus omul sa cheltuie.
Acum ca a avansat jocul precum si jucatorii,exista oameni care au si 20.000.000 in banca chiar si mai mult.
 

DeletedUser593

Guest
Harmonica pica la jefuitor morminte,lucreaza ca negustor ambulant.

TUTU este de colectie,multi isi doresc asa ceva,cred ca nici nu pica in cufere asa ceva.

INNO era calumea daca se baga la licitatie,dar aceasta curea pica in cufere premium.

Vedem pana la cat este dispus omul sa cheltuie.
Acum ca a avansat jocul precum si jucatorii,exista oameni care au si 20.000.000 in banca chiar si mai mult.
Se referea la Muzicuta, cea cu 8 indemanare motorica. Citeste de 10 ori inainte sa postezi o prostie.
 

DeletedUser

Guest
Sigur pe Hawaii Tutu va ajunge la cateva milioane de $ avand in vedere ce lume este + transferurile facute de pe alte lumi.:roll:
 

DeletedUser22507

Guest
si daca il voi cumpara eu de exemplu..si peste o perioada voi vrea sa il vand..voi putea?
 

DeletedUser22039

Guest
Howdah , inno , bla bla nu se baga
Ma intreb daca bagati Geronimo , o sa se ajunga si la 5kk cred :d
 

DeletedUser11101

Guest
Lol am dat 158345 $ pe el pe lumea 6.... Vorba lui lord ion... pe vremea aia erai barosan de banii asta...acuma toti sunt miliardari! :roll:
Imi e ciuda ca aveam 500000$ in baca pe 4 dar eram chitros!

2unx1tc.jpg


Acuma cel mai probabil licitatiile o sa depaseasca 5kkk!
 
Sus