1 iunie - tema de discutii

just4fun

The Boss
licitatia a inceput pe fiecare lume in parte - cautati la piata tutu balet roz (vanzator iulianp).

succes!
 

DeletedUser11101

Guest
Aha ... scuzele mele... nu mi'am dat seama ca doar la produsele propri vezi cine liciteaza!

Am vrut sa trolez lumea si am ridicat licitatia la 1.000.666!
Mai sunt 6 zile...sunt curios pana unde se ajunge :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16953

Guest
Lol am dat 158345 $ pe el pe lumea 6.... Vorba lui lord ion... pe vremea aia erai barosan de banii asta...acuma toti sunt miliardari! :roll:
Imi e ciuda ca aveam 500000$ in baca pe 4 dar eram chitros!

2unx1tc.jpg


Acuma cel mai probabil licitatiile o sa depaseasca 5kkk!


5kkk ? Tu gandesti ce spui? Nici toti jucatorii de pe RO n-au in total atatia bani poate vroiai sa zici 5kk..
 

DeletedUser

Guest
am citit eu gresit sau ieri era vorba despre 20% xp la munci si acum primi 20% regenerare.. :nesigur:
 

DeletedUser24869

Guest
ajutor va rog

am o rugaminte , pentru cine ma poate ajuta ..... sunt la misiunea comoara(curatire) si nu gasesc deloc totemul ursului cu toate ca toate cele 4 animale le-am dat la roca sfanta si celelalte 3 totemuri le-am gasit din primele munci. Se poate sa fie o eroare? multumesc si scuze daca trebuia sa scriu altundeva problema mea.
 

DeletedUser593

Guest
am o rugaminte , pentru cine ma poate ajuta ..... sunt la misiunea comoara(curatire) si nu gasesc deloc totemul ursului cu toate ca toate cele 4 animale le-am dat la roca sfanta si celelalte 3 totemuri le-am gasit din primele munci. Se poate sa fie o eroare? multumesc si scuze daca trebuia sa scriu altundeva problema mea.
Iti trebuie puncte de munca pozitive (Mai mult de 0)
 
Sus