Acelasi sistem pt timp

DeletedUser

Guest
PRO, motivele mai sus. Nu ar mai dura atat de mult orice operatie.
 

DeletedUser

Guest
PRO,chiar ar fi mai bine cu noul sistem.nu ai mai pierde timp asa de mult pt munci.
 

DeletedUser15693

Guest
Eu nu joc pe celelalte lumiDar ma gandesc si la alti(in cea mai amre parte)!


PRO!
 

DeletedUser

Guest
contra. mie imi convine cum e acum. n-am timp sa intru la fiecare ora. intru odata, ii dau sa faca 3 munci a cate 2 ore si gata.
 

DeletedUser

Guest
CONTRA,va-ti gandit cumva la elevi, studenti, etc?nu toi putem sta in fata calculatorului f mult timp,cei care o fac ar fi prea avantajati.
Dar tu te-ai gandit la cei care chiar au timp sa joace ? De ce te gandesti doar la tine....
De ce .... ?

Contra, scuze chiar daca nu sunt avantaje in a munci 2 ore in loc de 1 mam obisnuit asa si nu pot schimba asta. Ideea de a lasa pe o singura lume numi convine pentru ca eu joc numai pe lumea 3
Dupa cum te-ai obisnuit cu 2 ore te vei obisnui cu 1 ore ;) .

CONTRA deoarece cei care petrec foarte mult timp in fata calculatorului ar fi foarte avantajati :) si cred ca cel mai bine este ca lumile 1-8 sa ramana asa cum sunt ele in momentul de fata
Si cine te pune sa joci daca tot ii vezi pe ceilalti dezavantajati ? De ce te gandesti doar la tine ?

contra. mie imi convine cum e acum. n-am timp sa intru la fiecare ora. intru odata, ii dau sa faca 3 munci a cate 2 ore si gata.
Alt egoist,si de ce sa astepte unu' care are timp sa intre pentru unu' care nu are ?
 

DeletedUser

Guest
contra. vad ca majoritatea sunteti pro, majoritatea insemnand cei ce stau non-stop la calculator, dand refresh din 2 in 2 minute pe forum sau in joc, dar la fel de muti sunt cei care nu au o viata sa o petreaca in fata calculatorului si care dau 3 comenzi de cate 2 ore si nu mai au treaba o zi intreaga. prin chestia asta se incurajeaza premiumul pe automatizare si asa mai apare un avantaj pentru "pepitari". eu sunt de parere ca e mai bine cu 2 ore si sa ramana lumile vechi pentru muritorii de rand, iar lumile vechi pentru copii ai caror parinti au sonda de petrol in curte.
 

DeletedUser

Guest
Contra

Sunt suficiente lumi cu noul sistem. Eu zic ca lumile 1-8 sa ramana asa cum sunt si lumile care vor aparea sa aiba noul sistem. Si sa mai apara din cand in cand si una cu 2 ore. Trebuie sa ne gandim si la cei care nu pot sta non-stop in fata calculatorului.
 

DeletedUser10567

Guest
Pro

Lumea 1, fiind prima lume sa ramana pe sistemul vechi. Am avansa mai repede asa.
 

DeletedUser

Guest
CONTRA
The West.ro e distrus si asa. Macar sa ramana ceva din vremurile bune.
 

DeletedUser

Guest
Si asa ca s-au bagat destule, iar asta e una din cele mai rele ideei

Ce treaba are NOUL WEST cu VECHIUL WEST

As fi PRO cu o conditie, FARA PEPITE, 8munci in 8 ore, in timp ce unul fara pepite face 4 munci in 8 ore, CONTRA
 

DeletedUser5629

Guest
Contra, dupa 4 ore de munca trebuie sa te culci, sistem folositor doar daca beneficiezi de premium si nu toti au asa ceva.
 

DeletedUser

Guest
Alt egoist,si de ce sa astepte unu' care are timp sa intre pentru unu' care nu are ?

fiecare se gandeste la el pt ca eu am pierdut timp sa-mi fac caracterul, nu tu mi l-ai facut. tu ai timp, eu nu. joaca pe lumile noi... de asta pe o parte din lumi 2h e maxim si pe altele 1h e maxim, pt ca unii au timp si unii nu. cine te opreste sa joci pe lumile noi? nu stiu care e mai egoist dintre noi...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
CONTRA, daca vrei sa muncesti cate o ora ai la dispozitie lumile noi
 

DeletedUser

Guest
pro pentru ca eu joc pe lumea 4 si dureaza prea mult muncile
si nu, nu vreau sa incep pe alta lumea pentru ca joc de 2 ani+ pe 4 si ar dura prea mult sa ajung la acelasi nivel
 
Sus