Ai vrea sa ai .......?

DeletedUser15844

Guest
ce intrebare :)). daca e fara partea cu paduchi, da.

ai vrea sa ai un :indian:?
 

DeletedUser15844

Guest
Da.

Ai vrea sa suferi de o boala cronica,sa fi had la fata,chel,fara bani,sarac lipit,boschetar dar sa ai sute de gagici sexy?

Nu se accepta decat DA sau NU
daca sunt fara bani,sarac lipit, cum o sa ingrijesc copii? nu am bani nici de prezervative.deci NU
ai vrea sa ai un prieten cu multi bani, dar urat ca moartea?
 

DeletedUser

Guest
daca sunt fara bani,sarac lipit, cum o sa ingrijesc copii? nu am bani nici de prezervative.deci NU

Dar prietena ta sexy nu crezi ca o sa castige ea ceva bani?Daca e asa de sexy...:ras:

Ce-ti mai trebuie din alea?Iti aduce ea direct colorate!
 

DeletedUser10211

Guest
Da.

Ai vrea sa suferi de o boala cronica,sa fi had la fata,chel,fara bani,sarac lipit,boschetar dar sa ai sute de gagici sexy?

Nu se accepta decat DA sau NU

NU

ai vrea sa traesti toata viata la tara intr-o casa decenta , cu ceva pamant , si cu'n salariu modest?
 

DeletedUser

Guest
NU

ai vrea sa traesti toata viata la tara intr-o casa decenta , cu ceva pamant , si cu'n salariu modest?

Nu.Odata m-as plictisi..asa zice lumea dar inca nu am explorat totul.Eu unul as vrea sa duc o viata in fiecare oras,sa traiesc fiecare oportunitate sa fac totul,sa vizitez tot.Sa inventez probabil ceva si dupa sa mor.

Ai vrea sa ai?
 

DeletedUser15844

Guest
Nu.Odata m-as plictisi..asa zice lumea dar inca nu am explorat totul.Eu unul as vrea sa duc o viata in fiecare oras,sa traiesc fiecare oportunitate sa fac totul,sa vizitez tot.Sa inventez probabil ceva si dupa sa mor.

Ai vrea sa ai?
deci intrebarea e: ai vrea sa ai un "?". l-am folosi ca secera pe camp.

ce ai face cu "!"?
 

DeletedUser

Guest
Nu ca s-ar putea sa fiu negru

Ai vrea sa ai o sticla de ala plata?
 

DeletedUser

Guest
Da, asta imi da cateva idei de razbunare muhahahaha!

Ai vrea sa ai un sarpe veninos?
 
Sus