Air431 & PHPBB3

  • Autor subiect DeletedUser10567
  • Data de început

DeletedUser10567

Guest
Cum celalalt topic mi-a fost sters, revin. Jocul a fost upgradat la o versiune mai noua. Spor la joc.
HTML:
<HTML>
O simpla cautare pe google si il gasiti.
 

DeletedUser

Guest
Jocul se vede ca este la inceput , dar cu timpul cred ca va deveni un joc interesant . :sombrero:
 

DeletedUser

Guest
e prea usor jocu:|mai am cateva locuri si ajung pe primu loc:))
 

DeletedUser5629

Guest
O versiune mai noua cu designul vechi.. parca faceai un design mai fain ca al meu
 

DeletedUser5629

Guest
ala e design-ul tau?:eek:

Ala nici nu se poate numi design...
I-am facut eu odata unu' super, mi-a zis sa fac o mica reclama pe el dupa care s-a razgandit si a iesit urat.
Mai nou a venit iar la mine si s-a milogit sa ii refac designul... de unde atata noroc?
 

DeletedUser16553

Guest
Ala nici nu se poate numi design...
I-am facut eu odata unu' super, mi-a zis sa fac o mica reclama pe el dupa care s-a razgandit si a iesit urat.
Mai nou a venit iar la mine si s-a milogit sa ii refac designul... de unde atata noroc?

ma gandeam , ca ala e urat...
Stef sunt curios cum arata designul tau imi dai o img prin pm?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Editat .

Daca mai editezi odata dupa mine te bag direct in vacanta
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Putin imi pasa ce zici tu din spatele monitorului.. Cand ne-om vedea intre patru ochi sa vedem ce mai comentezi.
Legat de joc, nu ai ce sa zici, e un joc browser, nu ai la ce sa te astepti...

Sunt dispus la orice fel de conversatie intre 3-4 ochi...
Dar pe tine te doare defapt adevarul...

Daca mai ai ceva sa-mi glasuiesti fa-o rapid caci in cateva minute plec in vacanta...
 

DeletedUser10567

Guest
Grafica noua. In urmatoarele 2 saptamani, tehnica va fi schimbata radical.
 

DeletedUser12402

Guest
Grafica noua. In urmatoarele 2 saptamani, tehnica va fi schimbata radical.

Momentan jocul e putin cam plictisitor...Adica dai numa' clickuri si gata...
Ar fi mai bine ca sa astepti o perioada de timp ca sa faca zborul/sa dormi/sa-ti repare avionul si chiar sa ti se prabuseasca acesta...Astfel vei pierde si avionul si o parte din bani...
Si daca poti,dupa ce ii dai de dormit si de reparat sa nu te mai redirectioneze catre home ar fi mai bine...
 

DeletedUser10567

Guest
Momentan jocul e putin cam plictisitor...Adica dai numa' clickuri si gata...
Ar fi mai bine ca sa astepti o perioada de timp ca sa faca zborul/sa dormi/sa-ti repare avionul si chiar sa ti se prabuseasca acesta...Astfel vei pierde si avionul si o parte din bani...
Si daca poti,dupa ce ii dai de dormit si de reparat sa nu te mai redirectioneze catre home ar fi mai bine...

Ce ai spus tu in prima parte e deja gata, doar ca nu e pe server. Mai am doar de finalizat niste teste.
 
Sus