Am facut duel la misiune si numai am nici un ban

DeletedUser

Guest
Deci am facut de 4 ori duelu de la misiune,si mi-a luat,toata energia,toata viata,toti banii,si nu pot nici sa dorm,nu pot sa fac absolut nimik?Inseamna k aici se opreste jocu pentru me?Am pierdut 600 de dolari.cum se poate asha ceva?
 

DeletedUser

Guest
Astepti sa iti mai creasca un pic energia dupa care te duci la o munca unde strangi 10$ dupa care te culci...
 

DeletedUser

Guest
Astepti sa iti mai creasca un pic energia dupa care te duci la o munca unde strangi 10$ dupa care te culci...

Pai ce doamne fac,o iau de la inceputul jocului,pai fac 600 de dolari intro saptamana,nu scrie nicaieri,k iti ia bani la duelurile de la misiune,acolo scria "lastwish90 nu a avut nici un ban la el,nu a avut ce fura" sau ceva de genu...unde s-au dus 600 ??? Cu banii aia imi luam si eu magar,si mai rezolvam misiuni,akm pierd mult
 

DeletedUser

Guest
http://ro1.the-west.ro/help.php?article=health


La începutul jocului primeşti 100 de puncte de viaţă. Cu fiecare nivel de dezvoltare mai primeşti câte 10 puncte. Dacă îţi ridici îndemânarea punctelor de viaţă primeşti în plus câte cinci puncte pentru fiecare îndemânare.

Dacă-ţi pierzi toate punctele de viaţă, caracterul tău va leşina. Se va trezi din nou în oraşul lui dar fără banii lichizi. Dacă-ţi pierzi punctele de viaţă la muncă, nu vei primi salariul, nu vei primi nici punctele de experienţă şi nu vei găsi nici un obiect.

O cautare prin help nu era chiar atat de grea, cred...
 

DeletedUser

Guest
Da frate,da e urata asta cu banii lichizi,eu uite nu faceam parte dintrun oras,si nu aveam inca unde sa imi pun banii si ii tineam la me,aveam toti banii de la inceputul jocului,ar trebui sa puna si ei sa pierzi 100 maxim,da nu tot ce ai la tine,k nu cred k toti jucatorii citesc toate alea de la help,m-am uitat si eu prin ele,da uite partea aia mi-a sarit...nici nu stiu cum sa fac akm...mai fac 600 de dolari peste o groaza de timp.Ar trebui sa se mai gandeasca la regula asta
 

DeletedUser

Guest
si daca faceai parte din vreun oras .. tot cu dus intors era .. poti depozita maxim 80 de dolari . Depinde de nivelul bancii .:P
 

DeletedUser

Guest
Off,pai atunci,cei kre au creat jocu,ce solutii dau in situatii dinastea,k nu cred k din 35.000 de jucaotri,eu sunt singuru kre nu a citit helpu...sunt sigur k si altii o sa pateasca asha ceva,cum se poate remedia?
 

DeletedUser

Guest
Pai cel mai bine ar fi sa inveti ceva din asta, nu? De exemplu data viitoare citeste helpul inainte.
 

DeletedUser

Guest
:)) Tu crezi k a 2-a oara o sa mai patesc asha ceva?Da eu nu vreau morale,vreau sa imi scrie cineva kre a trecut prin asta,sau sa imi scrie cineva kre stie ce e de facut cel mai bine,dak nu stiti ce sa raspundeti,numai raspundeti
 

DeletedUser

Guest
Da frate,da e urata asta cu banii lichizi,eu uite nu faceam parte dintrun oras,si nu aveam inca unde sa imi pun banii si ii tineam la me,aveam toti banii de la inceputul jocului,ar trebui sa puna si ei sa pierzi 100 maxim,da nu tot ce ai la tine,k nu cred k toti jucatorii citesc toate alea de la help,m-am uitat si eu prin ele,da uite partea aia mi-a sarit...nici nu stiu cum sa fac akm...mai fac 600 de dolari peste o groaza de timp.Ar trebui sa se mai gandeasca la regula asta

Puteai sa incerci sa te informezi, pentru crearea sectiunii de ajutor, de FAQ si ghiduri se depun niste eforturi, sau poti invata hard-way.

Sper ca ai invatat si gasesti de acum incolo putin timp sa citesti si respectivele sectiuni.

PS Incearca sa folosesti limba romana pe forum!
 
Sus