am o intrebare :

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
am si eu o intrebare:
eu pe lumea a 7 .net ma 100 si ceva pe indemanare motorica si pot sa fac jefuitor de morminte ce ar trebui sa fac acuma pe ce ar trebui sa incep sa iimi bag punctele ?

4.2. Va rugam sa folositi un titlu adecvat cand deschideti un topic. Evitati titluri incomplete sau de genul "lol", "intrebare" sau "ATENTIE!!".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5520

Guest
tot pe indemanare motrica pentru a da la jefuitor de morminte
 

DeletedUser

Guest
Daca vrei sa faci jefuitor de morminte, ia-ti si Setson de lux, Esarfa maro, Geaca din piele de lux si foloseste combinatia mocasini mustang :D
 

DeletedUser6748

Guest
Oameni buni voi nu vedeti ca el a zis ca deja poate sa faca jefuitor? :rolleyes:

Pai acum ai o munca cu noroc.Eu iti recomand acum sa te axezi pe munci cu experienta sau cu salariu mare...sau daca vrei pe dueluri :confused:

Sau poti sa continui sa bagi pe dexteritate dar sa schimbi indemanare pe capcane ;)Sunt munci bune la capcane :D
 

DeletedUser

Guest
din ma poate a vrut sa zica am adica poate sa fac jefuitor de morminte
pai dupa mine m-as axa pe pune capcane sau pe comert
comertul iti da multi bani is pune capcane iti da bani si xp
 

DeletedUser6410

Guest
tot pe indemanare motrica pentru a da la jefuitor de morminte

a zis ca poate sa fac jefuitor de morminte


pai eu pe lumea 1 . de pe is pe indemnare motrica dupa ce am reusit sa fac jefuitorul am inceput sa bag pe ascundere ca sa fac si cautare de comori
 

DeletedUser

Guest
am si eu o intrebare:
eu pe lumea a 7 .net ma 100 si ceva pe indemanare motorica si pot sa fac jefuitor de morminte ce ar trebui sa fac acuma pe ce ar trebui sa incep sa iimi bag punctele ?

mai pune pe indemanare motrica fiindca o sa gasesti obiecte mai valoroase si mai bune
 

DeletedUser

Guest
mai baga ceva puncte pe motrica pana iti maresti punctele la jefuitor mai faci si jefuieste colonisti si dupa poti sa pui pe capcane sa faci vanatorile si dupa poti sa pui pe comert ( parerea mea )
 

DeletedUser

Guest
am si eu o intrebare:
eu pe lumea a 7 .net ma 100 si ceva pe indemanare motorica si pot sa fac jefuitor de morminte ce ar trebui sa fac acuma pe ce ar trebui sa incep sa iimi bag punctele ?

4.2. Va rugam sa folositi un titlu adecvat cand deschideti un topic. Evitati titluri incomplete sau de genul "lol", "intrebare" sau "ATENTIE!!".

de exemplu pe conducere sau comert
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus