am si eu 2 intrebari :

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
acestea sunt intrebarile mele?:
1.de unde fac rost si de la ce fac rost de pusca cu teava scurta si exista aceasta arma in joc?
2.comoara indiana se poate gasi si ia in joc sau e numai asa la admini daca se poate gasi unde o gasesti ?
aceastea sunt intrebarile mele accept raspunsuri ms.
 

DeletedUser

Guest
acestea sunt intrebarile mele?:
1.de unde fac rost si de la ce fac rost de pusca cu teava scurta si exista aceasta arma in joc?
2.comoara indiana se poate gasi si ia in joc sau e numai asa la admini daca se poate gasi unde o gasesti ?
aceastea sunt intrebarile mele accept raspunsuri ms.

1. Pusca cu teava scurta parca o primesti de la o misiune de duelist
2. Comoara indiana se gaseste la misiunile de aventurier
 

DeletedUser

Guest
acestea sunt intrebarile mele?:
1.de unde fac rost si de la ce fac rost de pusca cu teava scurta si exista aceasta arma in joc?
2.comoara indiana se poate gasi si ia in joc sau e numai asa la admini daca se poate gasi unde o gasesti ?
aceastea sunt intrebarile mele accept raspunsuri ms.

1: de la o misiune la clasa duelist,trebuie sa il bati pe seful tatalui tau ben stark
2: comoara o iei la misiunea de la aventurieri dar o sa ti-o ceara la alta,deci altfel nu poti!
 

DeletedUser

Guest
1)Pusca cu teava scurta e la misiunile de duelist,daca alegi decizia "Spate acoperit" si il bati pe Ben Stark o primesti;)
2)Exista la misiunile de aventurier,cand il bati pe Jacob iti da comoara,la fel si cand il bati pe ultimul Derbedeu si iei Comoara cu 25 Perseverenta;)
 

DeletedUser2948

Guest
1. misiunile de la clasa de caracter duelist
2. misiunile de la clasa de caracter aventurier
 

DeletedUser6748

Guest
acestea sunt intrebarile mele?:
1.de unde fac rost si de la ce fac rost de pusca cu teava scurta si exista aceasta arma in joc?
2.comoara indiana se poate gasi si ia in joc sau e numai asa la admini daca se poate gasi unde o gasesti ?
aceastea sunt intrebarile mele accept raspunsuri ms.

1.E o arma numai pentru duelisti si o primesti la o misiune ;)
2.E un obiect pe care il primesti la o misiune pt avnturieri dar o sa trebuiasca sa o dai :)
 

DeletedUser

Guest
ok eu sant duelist dar la ce nivel imi apare misiune ca sa il bat pe ben stark voua la ce nivel va aparut dak va aparut
 

DeletedUser

Guest
Dupa ce termini toate misiunile necesare de la clasa duelist,apoi alegi una din cele 3 decizii
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus