Amintiri

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Salutare dragi colegi, prieteni si necunoscuti. Poate ca par nou printre voi insa sunt un jucator mai vechi decat ati crede. Am reintrat azi aici pe forum pentru ca ma luase dorul de vechiul the-west care ma tinea zile intregi in fata calculatorului verificand din 10 in 10 minute daca nu cumva acele doua ore de munca s-au terminat.
Imi amintesc cu drag vremurile cand jucam the west pe lumea a II-a cu un muncitor. Aveam un amarat de level 20 insa tare mult ma captiva jocul.
Acum s-a schimbat foarte mult jocul si parca e mult mai copilaresc, mai usor si mai putin captivant.
Ma gandeam ca poate de cand nu am mai intrat eu, s-a introdus undeva.. o versiune veche.. sau putin mai veche nu chiar ca aceea pe care jucam eu. De asemenea am facut topicul si pentru a mai discuta cu membrii vechi care nu s-au lasat inca de TW.
Toate cele bune.

EDIT: Cam asa arata TW-ul de care ma indragostisem eu :
the-west2.jpg

the-west3.jpg

the-west7.jpg

the-west6.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12588

Guest
2010, un an bun. Din 2010 joc eu.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16010

Guest
Eu din 2008, nu credeam ca voi mai vedea print-uri ale vechii versiuni vreodata :D
 

DeletedUser2041

Guest
Orice soft evolueaza.

Toti avem nostalgii, dar trebuie mers mai departe.


win311exit.gif
 

DeletedUser

Guest
Orice soft evolueaza.

Toti avem nostalgii, dar trebuie mers mai departe.


win311exit.gif

Cu respect, domn Iulian. :d Ai si tu dreptatea ta insa chiar ar fi frumos sa mai existe o lume care sa ruleze o versiune mai veche. Nu e o propunere pentru ca stiu ca nu e sectiunea specifica insa doar voiam sa mai stau la discutii cu fostii jucatori. Personal, nu imi permite nici modemul de la Vodafone sa pot juca noua versiune.
 

DeletedUser10117

Guest
Cine se pricepe cu adevarat,poate sa faca o versiune de west cum era prin 2008-2010 si mai pierdem timpul si noi pe-colo
 

DeletedUser

Guest
Cu respect, domn Iulian. :d Ai si tu dreptatea ta insa chiar ar fi frumos sa mai existe o lume care sa ruleze o versiune mai veche. Nu e o propunere pentru ca stiu ca nu e sectiunea specifica insa doar voiam sa mai stau la discutii cu fostii jucatori. Personal, nu imi permite nici modemul de la Vodafone sa pot juca noua versiune.

Aveam un topic unde puteai sa stai la discuții cu alții... Cum se numea oare... Spam cumva?
 

DeletedUser

Guest
Aveam un topic unde puteai sa stai la discuții cu alții... Cum se numea oare... Spam cumva?

Nu am gasit respectivul topic si am vazut intr-un alt topic o discutie in care se preciza faptul ca acesta a fost inchis. Plus ca aici avem o tema pe care sa o abordam si nu facem spam.:up:
 

DeletedUser11724

Guest
intrebare: de unde ai print-urile alea? dupa mine sunt raritati:D
si ca sa fiu on topic imi aduc si eu aminte cand jucam prin 2009 s eram aventurier si facusem misiunea pentru bici si ma credeam cel mai bun din tot jocul:)))) acum sincer nici nu am mai vazut un bici la careva(in joc)
 

DeletedUser

Guest
intrebare: de unde ai print-urile alea? dupa mine sunt raritati:D
si ca sa fiu on topic imi aduc si eu aminte cand jucam prin 2009 s eram aventurier si facusem misiunea pentru bici si ma credeam cel mai bun din tot jocul:)))) acum sincer nici nu am mai vazut un bici la careva(in joc)

De undeva de pe net. Sa ma fi vazut pe mine ce entuziasmat eram cand aveam bata cu cuie pe un muncitor de pe care dadeam dueluri. Si sa vezi ca primeam si mesaje de la cei pe care ii duelam si ma intrebau de unde am acea arma. Era foarte fain.
 

DeletedUser24699

Guest
Imi amintesc ce fericit am fost cand mi-am facut cont pe forum si era spamul.
Acum imi dau seama cat de mult sufar din cauza lipsei lui.:mad:
 

DeletedUser

Guest
mergi la psiholog, o sa te ajute

Sa inteleg ca acei copii pusi doar pe ”misto” nu au disparut, probabil principalul motiv pentru care activitatea pe acest forum a murit. Uneori cand nu ai nimic inteligent de spus, fii inteligent si taci. :)
Toate cele bune.
 

Elmer Fudd

Rabbit Killer
Aveati prostul obicei de a strica teme dragute si cand era spam-ul. Aceiasi insi, acelasi spam inutil si obositor. Data viitoare dau rosu, da stiu, si ce daca, totusi daca eu va tratez cu bun simt astept sa fiu ascultat cu acelasi bun simt. Stati pe tema, multumesc.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus