Ani,inaltime,greutate

DeletedUser8280

Guest
16 ani , 1.73 cm, 75 kg(fara grasime, doar muschi,trag de sala ;) )

Tragi de sala sau tragi la sala?Dupa parerea mea mai bine nu cheltui banii cu sala...Dupa cum am zis nu am pic de grasime pe mine si nu am facut muschii la sala.Se pot face muschi si acasa.
 

DeletedUser2854

Guest
Daca am ajuns la cum facem noi muschi
Pai muchii fesieni ii antrenez pe scaun , mana dreapta trag de mouse iar la cea stanga ii antrenez degetele , WASD e antrenamentu meu preferat .

Raman la aceeasi chestie doar ca am scazut in greutate putin ...Am 14 ani si 1,75 .
 

DeletedUser19067

Guest
Tragi de sala sau tragi la sala?Dupa parerea mea mai bine nu cheltui banii cu sala...Dupa cum am zis nu am pic de grasime pe mine si nu am facut muschii la sala.Se pot face muschi si acasa.

Acum m-am exprimat si eu gresit .Trag la sala.
Iar in al doilea rand nu se compara antrenamentul la sala cu cel de acasa(decat daca dispui acasa de: aparate ,gantere,haltere).In plus la sala esti intre prieteni, mai discuti,mai glumesti,cei mai experimentati iti mai dau sfaturi si altfel trece timpul.
 

DeletedUser2948

Guest
Tragi de sala sau tragi la sala?Dupa parerea mea mai bine nu cheltui banii cu sala...Dupa cum am zis nu am pic de grasime pe mine si nu am facut muschii la sala.Se pot face muschi si acasa.

Cum? Manuela toata ziua? Eee...ajuta mai multe grupe: la brate si la inaintas. Deci da, poti face si acasa.:)
 

DeletedUser8304

Guest
si eu va pun pe majoritatea de aici pana-n 16 ani
14
1.72
65
 

DeletedUser

Guest
Eu am 15 ani,66 kg si la ultima masurare eram mai inalt ca batu ala cu care ne masura in clasa a 8 :)) deci peste 1,85 :P
 
Sus