Animatii

  • Autor subiect DeletedUser6229
  • Data de început

DeletedUser6748

Guest
Cel ce face cu mana sunt ieu...iar celalalt...tu :)

29dbcyx.gif


Ok e prima mea animatie deci va rog sa nu fiti rautaciosi... nu stiu sa pun arme sau replici(scris) asa ca daca mi-ati spune...ati fi cei mai tari:P

edit: Oricat de banala ar fi mi-a luat o ora...am vrut sa-o fac la milimetru :P
another edit: Nu radeti de stickman2 ca merge cracanat...nu mi-a iesit :stickout:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
lasa ca e foarte bun,iau si eu programul dupa masa ca acu ii tarziu:D,tare;)
 

DeletedUser

Guest
35bz5ad.gif

9zn9fs.gif

5bzrx1.gif

facute in graba , am sa fac maine mai multe, adica azi .. mai dupa amiaza .
 

DeletedUser4682

Guest
la mine nu merge sa il uploadez pe site-ul ala :((
of ce ma enerveaza nu inteleg cum sa il fac sa se mist mai lent si nici nu merge sa il uploadez...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4682

Guest
am facut una tare de tot dar nu o pot uploada :(:(
incerc cu imagesshack dar zice No Files Uploaded, iar cu ala care ne recomanda mihaellush zice Upload Failed
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4682

Guest
nu conteaza...aici e mai ca lumea.

BA MIE IMI DA EROARE DUPA CE UPLOADEZ CU IMAGE SHACK...ADIK UPLOADEZ SI DUPAIA IMI DA CATEVA LINK-URI...DUPA CE DAU COPY/PASTE LA LINK IMI APARE ACOLO : AN ERROR HAS OCURED, TRY AGAIN LATER OR TRY AGAIN TO UPLOAD...

:(( PLZ HELP
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6748

Guest
nu conteaza...aici e mai ca lumea.

BA MIE IMI DA EROARE DUPA CE UPLOADEZ CU IMAGE SHACK...ADIK UPLOADEZ SI DUPAIA IMI DA CATEVA LINK-URI...DUPA CE DAU COPY/PASTE LA LINK IMI APARE ACOLO : AN ERROR HAS OCURED, TRY AGAIN LATER OR TRY AGAIN TO UPLOAD...

:(( PLZ HELP

Stai chill ca asa am patit si eu ;) Salveaz-o in format Gif(dai seave as... si la nume pui exemplu.gif )si apoi uploadeaz-o;)
 

DeletedUser4682

Guest
asta este a mea...in sfarsit dupa mai mult de 15 incercari :D


ultima este un duel intr 2 tipi, iar pierzatorul vine cu gasca lui sa il bata pe castigator :D

 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
acu lam dld ;) ma reapuc... brb 20 min si vin cu o creatie nou nouta;)
 

DeletedUser

Guest
imi dati si mie plz un site cu resurse? cu oameni deaia ciudati, cu dare de sange, etc..?
 

DeletedUser

Guest
nu conteaza...aici e mai ca lumea.

BA MIE IMI DA EROARE DUPA CE UPLOADEZ CU IMAGE SHACK...ADIK UPLOADEZ SI DUPAIA IMI DA CATEVA LINK-URI...DUPA CE DAU COPY/PASTE LA LINK IMI APARE ACOLO : AN ERROR HAS OCURED, TRY AGAIN LATER OR TRY AGAIN TO UPLOAD...

:(( PLZ HELP

Incearca sa il transformi in gif si il uploadeza-l aici
 

DeletedUser4682

Guest
ZICETI SI VOI DAK VA PLAC PRIMELE 2 ALE MELE :D
SI MAI AM UNA NOUA

 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6748

Guest
Cum fac sa se vada mai mare?:(

cand o uploadezi dai resize si dai la mesage board sau cum scrie acolo...dar e de preferat mai mica pt ca o sa mearga greu pagina forumului:confused:cel putin la mine asa se intampla

edit:Cine imi spune si mie de unde iau arme si alte chestii...si cum pun replici la stickuri :P
 

DeletedUser

Guest
igasqo.gif


Ieeeeeeeeeei. Merci mult keshja!!!!!

Acum, sa va aud parerile. O ora jumate am stat la ea:(
 
Ultima editare de un moderator:
Sus