Arcul lui Robin

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Misiune va aparea cand vom avea echipati la "Produs" un lemn intr-o zi de marti intre orele 17:00-17:30(lvl minim 50) si am uitat sa zic ca nu trebuie sa avem arma de duel echipata

Mai jos vor fi misunile:


1.Misiunea:Nevoie de lemn
Waupee:Buna player,aici erai. Te-as ruga sa imi aduci niste lemne pentru a-mi putea construii un arc deoarece se anunta zile grele.
Cerinta:0/5 lemne
Recompensa:100xp

2.Misiunea:Piele pentru arc
Waupee:Am terminat cu lemnele. Acum daca ai putea sa imi aduci niste piei ar fi perfect.
Cerinte:0/3 piele
Recompensa:80 xp

3.Misiunea:Haine pentru vanat
Waupee:Salut! Am auzit de la niste prietenii ca e un timp bun pentru vanatoare, dar am ramas fara hainele de vanat.
Cerinte:0/3 piele de bizon
Recompensa:150xp, 70$

4.Misiunea:Hotul!
Waupee:Plyer te rog sa te duci repede dupa Billy Vulturul Orb deoarece mi-a luat arcul. Inca mai ai o sansa sa il prinzi daca pleci acum.
Cerinte:Invinge-l pe Billy Vulturul Orb
Recompensa:Arcul lui Robin


http://forum.the-west.ro/attachment.php?attachmentid=1489&stc=1&d=1284116624

Stiu ca a mai fost propusa ideea cu Arcul lui Robin sau imaginea e asemanatoare cu Arcul lui Waupee dar am mai scazut bonusurile si damage si am adaugat un alt set de misiuni<3W<3W


Daca ideea e buna si veniti si cu alte propuneri as putea sa schimb
 

Atașamente

  • dbo5lg.jpg
    dbo5lg.jpg
    10,9 KB · Vizualizări: 464
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Contra,prea mare dmg-ul si setul de misiuni e prea usor.
Daca se implementeaza o arma de batalie cu aura trebuie sa facem la fel si pentru toate;evident strica jocul.
 

DeletedUser

Guest
robin hood a fost in evul mediu deci nu are nicio legatura cu westul
contra
 

DeletedUser

Guest
sa mai propus as1ta de cel putin 4 ori(atat am vazut eu
contra
 

DeletedUser

Guest
Contra cerinte prea usoare si Dmg-ul Acela Poate daca e asta sa fie ultima misiune :)
 

DeletedUser9380

Guest
Robin Hood nu are nici o legătură cu The West.În plus, aşa cum am mai spus, lăsaţi-i pe cei de la Inno să se ocupe de misiunile noi, deoarece ei ştiu să nu le pună nici pre grele, nici pre uşoare şi să nu dezavantajeze jocul.
 

DeletedUser6410

Guest
CONTRA deoarece cerintele misiunilor sunt foarte mici tot ce se cere la incheierea msiunilor se poate obtine lejer la lvl 20 ;)) , dauele arcului sunt dest de mari si oricum nu prea vad ce ar cauta robin hood in vestul salbatic
 

DeletedUser

Guest
Contra

daune mari si cerinte foarte usoare

azi maine propuneti si Sabia lui decebal
 

DeletedUser

Guest
Robin Hood?
Un personaj din evul mediu, adus in vestul salbatic.
CONTRA!
Daune prea mari, bonusuri prea mari, etc!
 

DeletedUser

Guest
Contra daune prea mari...sincer arcul e mai bun ca pusca cu repetitie de precizie care costa 12600$
 

DeletedUser

Guest
Pfff... daca veneai cu "Pusca lui X" 200-300 damage eram de acord, dar un ARC? De ce Dumnezeu crezi ca arcul e cea mai slaba arma de fort? Fiindca nu e bun ca arma in realitate... si The-West incearca sa fie cat mai aproape de realitate.

[Contra]
 

DeletedUser

Guest
Contra,damage prea mare iar r.h. nu prea are legatura cu tw.
 

DeletedUser

Guest
Contra

1. Cerintele sunt prea mici.
2. Arma are bonus... asta inca nu s-a implementat.
3. Lvl-ul e prea mic, la fel si pretul, in comparatie cu dmg-ul si aura.
 

DeletedUser

Guest
contra bonusuri cam ciudate...si armele de fort nu au bonus!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus