[B]Propuneri de Update![/B] Sunteti de acord?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Am cateva propuneri de UPDATE cu care daca jucatorii sunt de acord,rog frumos adminii sa trimita propunerile la INNO.

1-Cate o curea si niste pantaloni la fiecare set de item-uri.

2-Jocul de poker tipic vestului salbatic intre intre playeri daca se poate sau cu NPC.

3-Produsele gen cartofii dulci,prajiturile de ciocolata,ovazul,lemnul dulce etc,sa le putem gasi la munci pentru ca cererea jucatorilor este foarte mare!

V-ar placea sau nu?
 

DeletedUser

Guest
si eu ma gandeam ca ar trebui pantaloni la seturiPRO
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Am cateva propuneri de UPDATE cu care daca jucatorii sunt de acord,rog frumos adminii sa trimita propunerile la INNO.

1-Cate o curea si niste pantaloni la fiecare set de item-uri.

2-Jocul de poker tipic vestului salbatic intre intre playeri daca se poate sau cu NPC.

3-Produsele gen cartofii dulci,prajiturile de ciocolata,ovazul,lemnul dulce etc,sa le putem gasi la munci pentru ca cererea jucatorilor este foarte mare!

V-ar placea sau nu?

1. nu ai model de postare
2.incearca sa scrii o idee care nu ti-a aparut pe closet
3.is de acord cu pantaloni si curea la seturi de item-uri
4.se va implementa in 1.31 ce ai zis despre poker,pe beta deja se face versiune care inca nu e gata...deci mai rabda putin
5.Produsele gen cartofi,prajituri,bomboane etc nu vor avea rostul sa le cauti la munci va fi prea usor sa le obtii,mai bine la misiuni
Prontra...fa un omdel de postare si detaliaza idee frumos nu asa pana atunci is fifty50
 

DeletedUser15894

Guest
idee este foarte buna!!!
sunt deacord cu tine man!

PRO
 

DeletedUser

Guest
1. nu ai model de postare
2.incearca sa scrii o idee care nu ti-a aparut pe closet
3.is de acord cu pantaloni si curea la seturi de item-uri
4.se va implementa in 1.31 ce ai zis despre poker,pe beta deja se face versiune care inca nu e gata...deci mai rabda putin
5.Produsele gen cartofi,prajituri,bomboane etc nu vor avea rostul sa le cauti la munci va fi prea usor sa le obtii,mai bine la misiuni
Prontra...fa un omdel de postare si detaliaza idee frumos nu asa pana atunci is fifty50

offff,mai lasa-ne cu pretentiile tale! N-am timp de asta si nici resursele necesare in acest moment. Toti se cred critici acum...nu puteai sa spui simplu PRO sau CONTRA? Da sau nu?


nu poate pune doar pro sau contra !!!
citeste regulamentul !!!
4. Nu se vor accepta posturi de genul: "e buna sugestia" "nu e buna sugestia" ..etc. Daca aveti o parere despre sugestia in cauza trebuie sa va prezentati argumentele.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Nu ai model de postare dar sunt de acord cu propunerea ta deci

PRO
 

DeletedUser

Guest
offff,mai lasa-ne cu pretentiile tale! N-am timp de asta si nici resursele necesare in acest moment. Toti se cred critici acum...nu puteai sa spui simplu PRO sau CONTRA? Da sau nu?


nu poate pune doar pro sau contra !!!
citeste regulamentul !!!
4. Nu se vor accepta posturi de genul: "e buna sugestia" "nu e buna sugestia" ..etc. Daca aveti o parere despre sugestia in cauza trebuie sa va prezentati argumentele.

Ce e de argumentat? Pana si un politai care joaca TW si-ar da seama cat de utile ar putea fi o curea si o pereche de pantaloni la fiecare set. Ce ar mai trebui sa fac? Sa invat HTML in 3 zile,sa fac cursuri de programare in 2 luni ca sa creez niste programe si intr-un final,sa fac imagini din alea super-smechere?
 

lord ion

West Marshal
fii sigur ca Inno a luat in calcul implementarea unor pantaloni si a unei curele in seturi. nu ai inventat tu apa calda acum...
poker-ul este pe beta, deci va fi si pe celelalte servere
produsele consumabile le primesti la calendar, dar poate dezvoltatorii s-au gindit si la altceva... mai vedem
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus