Batalie fort. Imbunatatire

DeletedUser13603

Guest
este o idee buna asa ar sti toata lume unde sa se duca PRO
 

DeletedUser

Guest
Imediat e un an de cand am propus asta, nimeni din Adminlandia nu mi-a dat nici un raspuns.

Oare ce ar fi daca as injura o data aici ?
Cred ca as primi raspuns in urmatorul minut...
 

DeletedUser

Guest
Nu am stat sa caut, insa tind sa cred ca a fost prima propunere de acest tip. Intre timp, au aparut si altele, si la fel cum se intampla cu majoritatea propunerilor, raman aici pe forum sa le bazaie musca... Revenind, propunerea este excelenta pentru cei care nu prea au prestat prin forturi (cei cu experienta stiu pe unde trebuie sa mute, chiar si fara indicatia coordonatorului), insa bine ar fi sa arunci un ochi in forumul .net, sa vezi daca nu cumva exista acolo, iar daca nu exista, o poti propune direct la .net, poate sunt mai multe sanse sa fie luata in considerare acolo. Pro de la mine!
 

DeletedUser

Guest
Pro !
1.Foarte util
2.Original
3.Simplu
4.Jocul devine mai real
 

DeletedUser

Guest
PRO

e foarte util mai ales in cazul incepatorilor si nu e nevoie de spam pe chatul fortului ca sa se inteleaga locatia unde se doreste sa se ajunga!!
 

DeletedUser15693

Guest
PRO!

Ar fi mai usor la forturi!

Eu spun ca acest flare sa lumineze si unele locuri pentru a putea tinti!
 

DeletedUser

Guest
PRO!

Ar fi mai usor la forturi!

Eu spun ca acest flare sa lumineze si unele locuri pentru a putea tinti!

ai dreptate
sa fie folosita o lumina de o culoare sa semnelizele locul unde sa se deplaseze jucatorii si alta lumina ce o sa atace jucatorii
PRO
 

DeletedUser

Guest
buna sugestia ...dar ca orice lucru trebuie sa aiba avantaje si dezavantaze...

Avantaje : nu isi mai rupe coordonatorul tastatura ..si ar fi mai usor de inteles pt. toti jucatori

Dezavantaje: posibil lag , ping ..cum vreti sai spuneti ...

oricum ai pro de la mn

idem.super idee
 

DeletedUser

Guest
O idee interesanta si utila.Felicitari pentru creativitate .Pro
 

DeletedUser

Guest
1.Sa mai porpus
2.E buna ideea
3.Ai un PRONTRA de la mine
4.Daca pui si poze ai PRO.
5.Nimic
 
Sus