bb-codes

DeletedUser

Guest
imi pare rau dar eu mi-am prins urechile in bb-codes'ul de la the-west:confused:. Eu mai joc si triburile unde stiu sa folosesc 90% dintre bb-codes, restul nu le-am folosit niciodata. Am vazut ca unele bb-codes se pastreaza si aici dar altele, cum ar fi: Numele jucatorului, numele satului nu s-au pastrat si nustiu ce bb-codes se foloseste pentru astea 2 si sincer mi-e cam incomod. Am verificat si lista de bb-codes cu tot cu exemple si nu am dat peste astea:confused: Ma puteti ajuta si pe mine?
 

DeletedUser

Guest
pai bb-codes de pe triburile sunt mai usoare si teai obisnuit cu ele(Aici obsedat de triburile)
 

DeletedUser

Guest
Te uiti aici, chiar si pe pagina asta, in coltul din stanga-jos. Dai click si vezi bb codurile ;) (unde scrie BB Code is ON/OFF)
 

DeletedUser

Guest
eu sunt 95% sigur ca acestea nu exista
nici pe harta nu merge sa dai click pe un jucator
cand dai click pe un oras ca sa vezi membrii trebuie sa intri la primarie... nu iti da detalii direct pe el
 

DeletedUser

Guest
asa e, si eu ma intreb: de ce nu pot sa scriu numele jucatorilor cu bb-codes? se considera inutil? si cand vrei sa dai o invitatie ... in lipsa de link direct la jucator trebuie sa folosesti lista de pozitionare. ar fi mult mai usor daca ai pute scrie si numele jucatorilor si ale oraselor cu bb-codes.


si ... blestemat, vezi ca ASATA nu-i off-topic. pe mine CHIAR MA INTERESEAZA sa scriu cu bb-codes numele jucatorilor si ale oraselor. poate are cineva timp sa-mi explice si mie cum sa o fac, pt ca la bb-codes din coltul stanga jos NU SCRIE asta.
 
Sus