Cadou?

  • Autor subiect DeletedUser23091
  • Data de început

DeletedUser593

Guest
Si eu sunt multumit de ce mi-a picat in cufere! Am luat vreo 20 cufere de incepator si mi-a picat o camasa de In care nu o pot purta :D
In otel mi-a picat O MINUNATA... tobele, va rog... PERNA! :ras:
 

DeletedUser

Guest
Pai nu e corect asa, eu joc din 2009 si am avut conturi care s-au sters pt inactivitate
si am tot facut conturi noi sa joc macar daca primeam si eu 500 OUP sa imi iau elixiru ala..
rusinee innogames luati dupa ip nu dupa conturi
 

DeletedUser593

Guest
Pai nu e corect asa, eu joc din 2009 si am avut conturi care s-au sters pt inactivitate
si am tot facut conturi noi sa joc macar daca primeam si eu 500 OUP sa imi iau elixiru ala..
rusinee innogames luati dupa ip nu dupa conturi

Daca jucai intradevar din 2009, primeai cele 500 OUP-uri.
 

DeletedUser2041

Guest
Pai nu e corect asa, eu joc din 2009 si am avut conturi care s-au sters pt inactivitate
si am tot facut conturi noi sa joc macar daca primeam si eu 500 OUP sa imi iau elixiru ala..
rusinee innogames luati dupa ip nu dupa conturi

Cadoul s-a acordat in functie de vechimea contului de joc( data de inregistrare a contului nu pe lumile de joc), pe lumile de joc unde ai cont activ.
Nu stiu de unde ai scos treaba cu ip-ul.
 

DeletedUser9742

Guest
haha, eu am luat 1000 oup<3W , am luat 2 cufere unice:P:cooln:
 

DeletedUser10117

Guest
Pai nu e corect asa, eu joc din 2009 si am avut conturi care s-au sters pt inactivitate
si am tot facut conturi noi sa joc macar daca primeam si eu 500 OUP sa imi iau elixiru ala..
rusinee innogames luati dupa ip nu dupa conturi

Cum sa se ia ma dupa IP,tu sti ce vorbesti
Poate unii au IP butabil,poate unii joaca the west de pe alte calculatoare etc.

Am primit 1000 OUP si mi-am luat 6 cufere cu sine de otel
A picat: sabia generalului grant,IKE, blugii lui F.Garet ,cureaua lui ALL SW,cureaua cu cap de mort a lui Bily
 

DeletedUser2041

Guest
Cum sa se ia ma dupa IP,tu sti ce vorbesti
Poate unii au IP butabil,poate unii joaca the west de pe alte calculatoare etc.

Am primit 1000 OUP si mi-am luat 6 cufere cu sine de otel
A picat: sabia generalului grant,IKE, blugii lui F.Garet ,cureaua lui ALL SW,cureaua cu cap de mort a lui Bily

Asa sunt unii, intra arunca "bomba" si pe urma dispar :d
 
Sus