Cai pentru forturi

DeletedUser

Guest
Propunerea este următoarea:
La bătăliile pentru forturi sa se ofere un bonus pentru cei care au un anumit cal (de ex:mustang în atac și cal alb în apărare, iar calul american la ambele).
Bonusul sa fie de 5 ascundere în apărare și 5 țintire în atac.Iar cu calul american se da 10 pe conducere și în atac și în apărare.
Accept orice remarca și îmbunatățire la ideea mea.
Nu am imagini da' sper ca v-ați dat seama despre ce vorbesc.
E prima mea idee asa ca sorry dacă nu va place.

;)<3W;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Propunerea este următoarea:
La bătăliile pentru forturi sa se ofere un bonus pentru cei care au un anumit cal (de ex:mustang în atac și cal alb în apărare, iar calul american la ambele).
Bonusul sa fie de 5 ascundere în apărare și 5 țintire în atac.Iar cu calul american se da 10 pe conducere și în atac și în apărare.
Accept orice remarca și îmbunatățire la ideea mea.
Nu am imagini da' sper ca v-ați dat seama despre ce vorbesc.
E prima mea idee asa ca sorry dacă nu va place.

;)<3W;)
faorturi?:))
CONTRA deoarece dau bonusuri cam mari si gandeste doar un cal nu poate sa iti faca tintirea mai buna sau conducerea a si ascunderea
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Nu neaparat tintirea sau conducerea.
Eu ma refeream la un bonus oarecare.(la luptele pentru forturi).
Am pus și în paranteza ''ex:...''
 

DeletedUser

Guest
CONTRA
Si ce legatura au caii cu luptele? Faci echilibristica pe zid?
 

DeletedUser9380

Guest
Ce, arunci cu calul după inamic de ai ţintire mai bună?Te ascunzi după cal de ai ascundere mai bună?CONTRA.
 

DeletedUser

Guest
Nu înțelegeți.
Atacatorilor le-ar trebui acest bonus și apărătorii nu stau doar pe ziduri.
Am văzut ca sunteți glumeți,dar îmi trebuie argumente PRO și CONTRA.
Într-o bătălie,oamenii nu stau doar pe jos.Uitați-va la filme cu Westul Sălbatic.
Gândiți-va mai bine !!
 

DeletedUser

Guest
bonus la animal?,parca el ar lupta la fort
inca o idee geniala pe ziua de azi :D,
iubitel se scrie forturi si nu faorturi cum ai scris tu
contra
 

DeletedUser

Guest
nu stiu de unde va vin ideile astea :))
daca vrei sa folosesti caii la forturi poti combina mustangul si mocasinii in aparare de exemplu, si primesti bonus din setul de indian.

contra
 

DeletedUser

Guest
Da' de ce nu ți-ar da un bonus de conducere măcar??
Când ești pe cal ai un bonus de conducere pentru ca....ești pe cal.
Mai gândiți-va!Dacă chiar nu va place închideți topicul !!
 

DeletedUser12402

Guest
Mmm...Ideea cu acesti "Cai pentru fort" nu e rea...Dar eu as propune altceva:sa fie "creati" alti cai,doar pentru fort care sa ajute la deplasare in timpul bataliei(poti merge mai multe patratele),sau sa poti vedea mai multi inamici unde stai(daca te gandesti esti deasupra solului) etc.Oricum sunt CONTRA!
 

DeletedUser13643

Guest
Vrei sa zici ca ne plimbam cu caii pe ziduri cand suntem in aparare? Caii sunt buni in atac, dar asa atacatorii vor avea bonusuri mai mari si luptele se vor dezechilibra pentru ca la atacatori limita e mai mare. Contra.
 
Sus