Camera de chat la prieteni

  • Autor subiect DeletedUser19067
  • Data de început

DeletedUser19067

Guest
Nume propunere:Camera de chat la prieteni.

Descriere propunere:Numele spune totul.Cum orasul,alianta,tinutul si forturile au fiecare camera de chat separata,asa ar trebui sa aiba si lista de prieteni.Degeaba avem lista de prieteni daca putem vorbi cu ei doar prin soapta.

Avantaje:Vom putea comunica astfel cu toti prietenii, fara sa ne mai obosim cu soaptele.

Dezavantaje:Nu sunt.Dar vad ca sunteti inventivi asa ca puteti spune daca va vin in minte.:cooln:
 

DeletedUser

Guest
CONTRA e imposibil de aplicat nu toti suntem prieteni cu toti pentru a avea o camera de chat
mai bine ar fi o optiune la telegrame ca sa trimitem circulara la toti prietenii
 

DeletedUser

Guest
CONTRA nu cred ca trebuie sa se incarce serverul cu asa ceva...ce vrei sa faci conferinta ca pe mess sau ce???Poti sa dai si mesaj privat foarte usor.
 

DeletedUser892

Guest
CONTRA e imposibil de aplicat nu toti suntem prieteni cu toti pentru a avea o camera de chat
mai bine ar fi o optiune la telegrame ca sa trimitem circulara la toti prietenii

scrii degeaba.

Contra. nu e imposibil de aplicat, dar e inutil, poti comunica in multe feluri.
 

DeletedUser13088

Guest
=))) :)))) doamne asta o primit num a contra si acuma e implementata:))))
PRO motiv:sa implementat!!!
Ce chestie:)))
 

DeletedUser

Guest
PRO...e enervant sa tot trimiti telegrame si chaturi la toti pe rand...si daca sunt multi si vrei sa te interesezi cine are ceva de vanzare...:shoot:
 

DeletedUser

Guest
Mda,copii...sincer,prefer sa inchid restul chat-urilor,si sa-l las doar pe cel,unde am doar 'prieteni'..big PRO..au facut degeaba optiunea cu friends,daca nu e chat.:huh:
 

DeletedUser

Guest
Contra.Nu s-ar putea folosi,pentru ca eu daca vorbesc in acest chat,m-ar auzi anumite persoane.Daca vor sa imi raspunda raspunsur ar fi auzit si de prietenii lui care nu sunt si ai mei,si care nu ar intelege nimic,deci nu se poate.
 

DeletedUser21007

Guest
Contra.Nu s-ar putea folosi,pentru ca eu daca vorbesc in acest chat,m-ar auzi anumite persoane.Daca vor sa imi raspunda raspunsur ar fi auzit si de prietenii lui care nu sunt si ai mei,si care nu ar intelege nimic,deci nu se poate.
ba se poate pentru ca sunt doar prietenii tai nu se pun si ai celorlalti desi le apare ca tu ai scris
 
Sus