Campania Anti-Manele

DeletedUser

Guest
pana acum toti pe care i-am vazut erau 'pletosi nespalati'. eu nu inteleg de ce un om nu se poate imbraca normal, de ce tre' sa se imbrace cu chesti tepoase ?

Arata-mi o trupa de rock care se imbraca asa.:razz:Habar n-ai ce-i ala rock si incepi sa faci confuzii.
 

DeletedUser

Guest
Lasai pe manelarii handicapati sasi traiasca viata lor aia de toata greata ...oricum sunt 100% Pro

mai treci pe la scoala BO$$

ai dreptate 90% din ei sunt tigani care abia gandesc => manelistii put mai rau ca rockerii.

vai , mersi pentru compliment

"Normalul" e un termen care si-l seteaza orice persoana in propria-si minte, deci nu toti au aceeasi definitie a normalului.Normalul tau dupa parerea mea sunt haine de cocalar si porcarii "new-gen" care mi-e nu-mi plac, da' asta nu inseamna ca doar imaginea mea despre "normal" este adevarata.

cel mai bun lucru citit pe ziua de azi , RESPECT

Eu ascult toate genurile de muzica ,printre care manele si rock, si vreau sa spun ca nu sustin aceasta campanie deoarece fiecare asculta ce gen de muzica ii place .
 

DeletedUser

Guest
pana acum toti pe care i-am vazut erau 'pletosi nespalati'. eu nu inteleg de ce un om nu se poate imbraca normal, de ce tre' sa se imbrace cu chesti tepoase ?

Daca esti rocker nu inseamna ca trebuie sa porti chestii tepoase si sa porti par lung.Ai putea sa fi intr-un costum de arici si degeaba, daca asculti manele, inna and this kind of shits tot degeaba.
 

DeletedUser8304

Guest
Daca esti rocker nu inseamna ca trebuie sa porti chestii tepoase si sa porti par lung.Ai putea sa fi intr-un costum de arici si degeaba, daca asculti manele, inna and this kind of shits tot degeaba.

tu asculti rock doar ca te-ai bagat in anturaj cu rockari de aici, te stiu de foarte mult timp. asa ca nu imi vorbi mie de ce asculti tu rock.
cativede, nu am zis ca rockari sunt nespalati. manelari, care majoritatea sunt tigani put.
regele1, m-am referit la fani. si ai dreptate, habar n-am cei ala rock, nu ascult acel gen de muzica.
 

DeletedUser

Guest
Daca esti rocker nu inseamna ca trebuie sa porti chestii tepoase si sa porti par lung.Ai putea sa fi intr-un costum de arici si degeaba, daca asculti manele, inna and this kind of shits tot degeaba.

tu asculti rock doar ca te-ai bagat in anturaj cu rockari de aici, te stiu de foarte mult timp. asa ca nu imi vorbi mie de ce asculti tu rock.
cativede, nu am zis ca rockari sunt nespalati. manelari, care majoritatea sunt tigani put.
regele1, m-am referit la fani. si ai dreptate, habar n-am cei ala rock, nu ascult acel gen de muzica.

Imi pare cunoscut:
Ce ma enervati cateodata, va dati mari rockeri, inainte sa va faceti cont pe forum "Auuu, viata mea" era idolu' pe Motorolau ala.Ma enervati la culme, mai acum putin timp cerseati 5 lei bunicu/bunica sa va dati la colegi sa va trimita manele. Nu de alta dar pe langa ca le plateati, nu aveati nici bluetooth, nici infrarosu.Si ramaneati si fara bani si dara manele.Decat sa ne frecati nerii nostrii si timpul vostru, inchideti-va in camera si plangeti.Va stiti bine care sunteti , asa ca nu o sa va spun eu care sunteti va stit si singuri, nu-i asa Lord Alex?P.S. Numele tau "pute".Ai ajuns pe forum si dintr-o data va place Rockul.Inafara de Kurt Cobain, mai stiti pe altcineva din trupa?Stiti pe cat e ziua de nastere a idolului vostru?Fara google nu ati stii nimic. Daca va intreb care e melodia voastra favorita ati spune ca e "And nothing else matters", nu ati fost niciodata la un concert rock. Va dati mari roacheri doar ca sa fiti "jmecheri".Care e ultimul concert la care ati fost?Si credeti-ma, nu sunt singurul de aceasta parere.
 

DeletedUser

Guest
tu asculti rock doar ca te-ai bagat in anturaj cu rockari de aici, te stiu de foarte mult timp. asa ca nu imi vorbi mie de ce asculti tu rock.
cativede, nu am zis ca rockari sunt nespalati. manelari, care majoritatea sunt tigani put.
regele1, m-am referit la fani. si ai dreptate, habar n-am cei ala rock, nu ascult acel gen de muzica.

Imi pare cunoscut:

Adevarat, dar eu macar ascult, nu doar postez melodii ca sa ma dau mare...
Ah, BTW, si filmele cu zombie m-au facut sa ascult rock (in special zombieland)
 

DeletedUser

Guest
ma alatur si eu anti-manelistilor.am in clasa manelisti la greu. poate si baescu ii manelist?nush.dar s-ar putea.mai bn s-ar da o lege in care manelisti sa fie impozitati cu 500.000 euroi pe luna sa ii saracim pe Guta,Salam etc.
 

DeletedUser

Guest
ma alatur si eu anti-manelistilor.am in clasa manelisti la greu. poate si baescu ii manelist?nush.dar s-ar putea.mai bn s-ar da o lege in care manelisti sa fie impozitati cu 500.000 euroi pe luna sa ii saracim pe Guta,Salam etc.

stii ca sunt zeci de mii de manelisti in Romania asa-i?
daca ai impozita pe toti cu 500.000 euro/luna ar veni se te decapiteze
 

DeletedUser

Guest
e si ce Dupa ce m-or decapita VA FI 10% si 90% manelisti?asta ar fi planu A:sa-i saracim si dupa urmeaza...

e si ce Dupa ce m-or decapita VA FI 10% si 90% manelisti?asta ar fi planu A:sa-i saracim si dupa urmeaza...
mda.daca nu va reusi planu asta va urma B:saii trimitem altundeva si sa nu se intoarca
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Inca 2 likeuri si vom fi 100... e bine pentru inceput . :razz:
 

DeletedUser20991

Guest
Pletos d-ala hardc0r333 la datorie. Care-i faza dragi copilasi?
 

DeletedUser

Guest
Aha..
Si aceasta campanie si-a propus sa... sa ce? Sa scape de manelisti?
Cum? Ii trimiteti pe o insula indepartata? :blink:
Cand vrei sa faci ceva, pune totul la punct inainte, nu dupa (in cazul nostru niciodata)
Prea mult TV, prea multe jocuri, prea multa libertate :|
Reveniti-va ma :blink:
 
Sus