Campionat Haxball

  • Autor subiect dragosbobby
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Stiu ca au mai fost topicuri de genu asta, dar cand trebuia sa inceapa anumitul turneu, cei ce l-au organizat nu mai erau de gasit.Eu sunt destul de on pe acest forum.Care stie jocul, e liber sa se inscrie.

Inscrieri- 03.08.2011-05.08.2011
Turneul va incepe pe data de 06.08.2011, daca vom avea participanti.As dori sa fie minim 2 grupe, adica inscrisi 8 jucatori, sa putem juca mai frumos
 

DeletedUser

Guest
Pai deocamdata nu s-a inscris nimeni?Ce voiai sa fac?La celelate topicuri s-au inscris multi dar cand era sa se organizeze turneul nu mai intra cel care facuse topicul.Eu sunt on in fiecare zi, dar astept sa se inscrie
Daca vrei, te poti inscrie si tu
 

DeletedUser17201

Guest
Ai scris ca turneul incepe in 6.08.2011 ! Acum in 08.08.2011 te mai poti inscrie si te intorci in trecut sa participi ? Sau cum ?


Nu te ocupi DELOC de acest topic



Cer REINCHIDEREA TOPICULUI
 

DeletedUser

Guest
Pai deocamdata nu s-a inscris nimeni?Ce voiai sa fac?La celelate topicuri s-au inscris multi dar cand era sa se organizeze turneul nu mai intra cel care facuse topicul.Eu sunt on in fiecare zi, dar astept sa se inscrie
Daca vrei, te poti inscrie si tu

ma inscriu eu.
stiu sa joc dar nu sunt foarte bun
 

DeletedUser12402

Guest
Ai scris ca turneul incepe in 6.08.2011 ! Acum in 08.08.2011 te mai poti inscrie si te intorci in trecut sa participi ? Sau cum ?


Nu te ocupi DELOC de acest topic



Cer REINCHIDEREA TOPICULUI

Scuze ca intreb...Dar tu macar ai citit?Sau ai probleme cu ochii?
A zis:
Inscrieri- 03.08.2011-05.08.2011
Turneul va incepe pe data de 06.08.2011, daca vom avea participanti.As dori sa fie minim 2 grupe, adica inscrisi 8 jucatori, sa putem juca mai frumos
Daca or sa fie participanti...As da ca premiu 10000$ pe lumea Buffalo castigatorului:)
 

DeletedUser

Guest
Toti fac concursuri ...turnee dar niciunu` nu il duce pana la sfarsit...Deageaba incercati.
Cand o sa fie suficenti inscrisi o sa apara probleme la logare..
Unul nu poate sa intre,unul are lag,unu e incepator..
O sa apara conflicte..
 

DeletedUser

Guest
Jucatori inscrisi:
1.vladteodor97
2.DanyPistolarul
3.YuGhY
4.razboi4
5.DarKsE (astept confirmarea)
6.dragosbobby (eu)
7.EL Dorbyd
Daca se va mai inscrie inca 1 jucator vom putea incepe turneul.Vom face cate 2 grupe a cate 4 jucatori.Primii 2 din fiecare grupa se califica mai departe.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Are multi mb jocul?(daca are..)imi spuneti si mie cum se joaca ca daca imi place si invat ma bag si eu
 
Sus