Cautare duelist

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Nume sugestie : Cautare duelist
Descriere sugestie: Pentru marea majoritate a duelistilor amatori din west exista o povara nesemnalata si aceea este cautarea unui duelist mai usor.De exemplu in cazul in care nu mai gasesti duelisti in zona de nivelul tau sau care sa iti dee exeprienta dorita m-am gandit sa aduc aceasta idee care va arata in modul urmator: La casuta de ''Duel'' din lista unde se afla caracterul,indemanarile,inventarul,misiunile,orasul,forumul orasului si casuta ''duel'' acolo va aparea o casuta sub indemanarile tale din duel care va arata asa:
duelcasuta.png
vedeti in casuta marcata cu rosu.Veti putea cauta de exemplu numai nivelul duelului sau daca vreti si nivelul duelului dar si nivelul de experienta iar a 3-a optiune este cautarea intreaga care poate contine si numele,veti putea scrie numele partial de exemplu scrieti in casuta de nume doar litera''A''.
Dupa ce cautati de exemplu numai cu litera ''A'' nivelul:99 si nivelul duelului:198 va va aparea o lista cu cei mai apropiati duelisti de voi in ordinea alfabetica sau in ordinea literei care ati puso care a fost''A''cu nivelul de experienta si nivelul duelului selectat,lista va arata asa:
locatia.png
Asta este doar un ''trailer'' aici a aparut in ordinea alfabetica dar daca am presupune ca ati scris cu litera ''A'' ar aparea cum a aparut.In lista va va arata cat de departe se afla de voi in ordinea crescatoare in JOS va puteti duela cu cel de nivel 99 cu nivelul duelului 198 care este cel mai apropiat de al vostru dar si cel mai apropiat in nivelul duelului
Avantaje: Va fi mai usor sa cautam noi duelisti ,nu va trebui sa ne duelam numai cu cei dintr-un oras pentru ca nu gasim pe altcineva pe harta
Dezavantaje: Eu nu am gasit,sigur poate uni vor spune :''Dar ti-e lene sa cauti ?'' si din astea dar asta depinde de cei care au timp o ora sau doua ore sa caute duelisti din zona lor.
Va multumesc pentru rabdare care ati avuto sa cititi si sper sa va placa:D
 

DeletedUser

Guest
sunt CONTRA deoarece in 1.30 o sa avem asa ceva;), dar PRO la idee;)
 

DeletedUser

Guest
bai al naibi ca nu am vazut ca apare in 1.30 :):rolleyes: desi am cont...si m-am chinuit degeaba :)) se maai inatmpla,nu am fost atent
Faza oe beta e ca nu sorteaza dupa si nivelul duelului,sorteaza doar dupa timp
Dar sper sa va placa (cum) am facut-o
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
contra,
cum a specificat si D-man se va introduce in urmatorul update
nu mai deschideti tot felul de propuneri care oricum vor fi introduse in noul update ;)
 

DeletedUser12402

Guest
Sunt si eu CONTRA!Va fi introdusa o optiune asemanatoare in 1.30...
Si ca sa nu zici ca te pacalim na d-acilea:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6410

Guest
CONTRA deoarece un lucru asemanator cu acesta va fi implementat in versiunea 1.30
 

DeletedUser15385

Guest
chiar daca va fi implementata in update 1.30 eu sunt PRO, pentru ca ai detaliat-o si chiar e o idee buna.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus