Ce adminarita ati invita in oras?

DeletedUser10287

Guest
Albertus mai mult de 30 cred ca nu are :) Kid mai mult de 25 nu cred Geani in jur de 30-35 Elmer ..... Spitfire 30-40 :)
 

DeletedUser

Guest
ooo.. era sa uit :) Proaspat-admina noastra: la mandragore :) Te invit la un duel pe lumea 3 : )) (ma bate de-mi sar capacele)

Oricand ! :) Dar mie nu imi place sa dau duel, asa ca te astept sa vi in orasul meu si sa ma provoci :D
 

DeletedUser

Guest
@Killer: Are putin mai multi... da' gata.. nu mai zic nimic ... Sa zica ea daca vrea sa aflati varsta ei exacta..

P.S.. Iar a iesit KID fara sa zica nimic :(.. Cred ca nu-i plac prea mult :(...
 

DeletedUser12936

Guest
Cativa? In limbaj de fost admin asta inseamna.....secole?
Ceea ce ma aduce la... cuvintele de maai devreme : HOLY SHIT!

Oricand ! :) Dar mie nu imi place sa dau duel, asa ca te astept sa vi in orasul meu si sa ma provoci :D

Nu prea pot :) Motivul evident: n'am cont pe lumea 3.
Dar, iti pot trimite pe cineva cu care ai vorbit zilele trecute :D... desi... stiu ca ai rezistenta, si-ti da maxim
 

DeletedUser10287

Guest
Adica baiat rau ce ai facut? Cati ani de inchisoare ai avut? =))

KID68 Albertus careva?
 

DeletedUser

Guest
Smokey,vezi ca forumu` ii in schimbare de generatie..Deci o sa mai fii intrebat multe..Unele intrebari ciudate -.-.
 

DeletedUser12936

Guest
Adica baiat rau ce ai facut? Cati ani de inchisoare ai avut? =))

KID68 Albertus careva?

Din cate'mi amintesc, nu prea stia regulamentul, si dadea warnuri in prostie cand nu trebuia : D
Oricum, motanul tau a devenit legendar :D:eek::rolleyes:
corect fantasticule :)
@ la mandragore: iti da maxim 100 dmg* m-am zapacit...
 

DeletedUser

Guest
@Killer: Ehh.. Am avut o discutie aprinsa cu Dave... Si la nervi el m-a dat afara... Si la nervi eu am iesit... :)) Si-am ramas afara :P

Puteti sa ma vizitati pe Grepolis daca va e dor de mine :P (acolo sunt cu nick-ul Norbit)..
 

DeletedUser

Guest
Mai.. da' acu' serios.. Nimeni nu mai e curios sa invite adminaritele in oras?

Doar mie si la inca vreo doua-trei persoane ne-au cazut ochii asupra Kidaritei?
 

DeletedUser12936

Guest
Hai ca o invit si eu pe Kida asta :)) Doamna mea, palalila girlatacau vii sa te iau pe ciumalau?:)) Glumeam. Alegeti doamnelor... Mr. Sera49 it's available
 
Sus