Ce adminarita ati invita in oras?

DeletedUser12352

Guest
dar totusi nu va-ti pus un semn de intrebare:confused:
de unde sunteti asa siguri ca sunt adminarite:P
hmm sa va vad!
cineva din respectivele adminarite de spuneti voi este barbat:eek::P
am informatii la sigur
 

DeletedUser

Guest
dar totusi nu va-ti pus un semn de intrebare
de unde sunteti asa siguri ca sunt adminarite
hmm sa va vad!
cineva din respectivele adminarite de spuneti voi este barbat
am informatii la sigur
albertus si kid au recunoscut ca sunt femei :)) iar geani dupa avatar imi dau seama :P
 

DeletedUser12352

Guest
pai si daca fac si eu un cont acum cu nume de fata
si postez asa pe el timp de 1-2 ani...si sustin treaba asta...poate vreau sa fac baza de voi sau poate nu vreau sa imi stie nimeni identitatea sau poate sunt :D nu mai zic ce
stiu persoane care au facut si care fac asta...in joc ma refer ca pe forum nu se omoara in a posta
 

DeletedUser

Guest
pai si daca fac si eu un cont acum cu nume de fata
si postez asa pe el timp de 1-2 ani...si sustin treaba asta...poate vreau sa fac baza de voi sau poate nu vreau sa imi stie nimeni identitatea sau poate sunt :D nu mai zic ce
stiu persoane care au facut si care fac asta...in joc ma refer ca pe forum nu se omoara in a posta

Cunosc si eu destule:P, daca va aduceti aminte de DiM, un fost admin, folosea culoarea roz la scris si avea carcter feminin totusi era un barbat foarte de treaba cu familie:P.
 

DeletedUser2422

Guest
Sigur ca fiecare poate sustine virtual ca este ceea ce doreste a fi.
Totusi, cu exceptia nick-ului , care e masculin, tot ceea ce v-am spus despre mine e adevarat. Si destui care joaca triburi si ma cunosc personal, pot depune marturie. :)
Nick-ul meu il am de cand jucam Caesar. imi trebuia un nume latin si am latinizat numele de familie. Apoi l-am folosit si pe triburi din convingerea ca o fata e mai vulnerabila intr-un joc de razboi, din start. Ca nu e asa m-am convins cand Mladie a stat atata timp pe locul 1 pe lumea 1 a triburilor. Oricum nici pe triburi nu am ascuns ca sunt de sex feminin, nu-mi sta in fire minciuna. ( sau disimularea, ca sa nu fiu prea drastica:) )


PWG, cum sa aduci tu tigarile? Vrei sa ma urmareasca parintii tai prin toata tara?
Iti aduc eu un iaurt, un lapte batut, ceva, :)
 

DeletedUser12936

Guest
Cunosc si eu destule:P, daca va aduceti aminte de DiM, un fost admin, folosea culoarea roz la scris si avea carcter feminin totusi era un barbat foarte de treaba cu familie:P.

Ba si cu o fetita :/ Imi pare rau de DiM...
Oricum, eu as invita-o pe La Mandragore... Desi... SST ... nu prea are reputatie buna in fostul meu oras.. Si daca incep sa ma laud sau sa aduc vorba de FOSTELE umiliri ale unor playeri mai celebri de pe acolo =)) imi da cu cafeaua in cap =))
 

DeletedUser

Guest
PWG, cum sa aduci tu tigarile? Vrei sa ma urmareasca parintii tai prin toata tara?
Iti aduc eu un iaurt, un lapte batut, ceva, :)

Doamne fereste:)), albertus noi suntem noul tineret, tigarile si bautura sunt la ordinea zilei la noi:).
 

DeletedUser2422

Guest
PWG, hai ca n-ati inventat voi roata.
Si tineretul de altadata fuma pe ascuns de la varste fragede. Asta nu inseamna ca aveti incuviintarea mea. :)
Nu e bine deloc. Vezi, eu mi-am facut datoria. :), v-am spus ca nu e bine.
 

DeletedUser12352

Guest
Ba si cu o fetita :/ Imi pare rau de DiM...
Oricum, eu as invita-o pe La Mandragore... Desi... SST ... nu prea are reputatie buna in fostul meu oras.. Si daca incep sa ma laud sau sa aduc vorba de FOSTELE umiliri ale unor playeri mai celebri de pe acolo =)) imi da cu cafeaua in cap =))

si ce legatura are ´´umilinta´´ SST´ului cu subiectul
du-te mai copile si dai drumu la TV pe Cartoon Network...au inceput desenele
si lasa-ne cu astfel de povesti

cred ca iau ban o saptamana pt. ce am scris...plec in concediu
 

DeletedUser

Guest
Hai sa ma bag si eu in seama. Eu as face in felul urmator:
- luni: albertus
- marti: geani29
- miercuri: lilian29
- joi: KID68
- vineri: tot grupul
- sambata : planuri la cine sa ma duc sa lesin: Sp1tfire sau Elmer
- duminica: odihna ca m-am distrat toata saptamana
 

DeletedUser

Guest
PWG, hai ca n-ati inventat voi roata.
Si tineretul de altadata fuma pe ascuns de la varste fragede. Asta nu inseamna ca aveti incuviintarea mea.
Nu e bine deloc. Vezi, eu mi-am facut datoria. , v-am spus ca nu e bine.

Dap:P .. stiu ca si voi fumati pe ascuns:) .. diferenta acum e ca noi nu mai fumam pe ascuns .. suntem mai nesimtiti defapt:P .. totusi sa vezi un tanar in ziua de astazi fumand nu mia e o asa mare surpriza .. deci ramane cum am stabilit prima oara:D .. eu aduc tigarile tu tortu de portocale:> ..
 

DeletedUser10287

Guest
Deci pe

KID-La o bere calda =))
Spitfire-La o plimbare cu trabantu
Albertus-La o ceasca cu cafea (fara zahar)
geani-nustiu ma mai gandesc
Elmer-La vanatoare de iepurasi
La Mandragore- O apa plata :)
 

DeletedUser

Guest
Deci pe

KID-La o bere calda =))
Spitfire-La o plimbare cu trabantu
Albertus-La o ceasca cu cafea (fara zahar)
geani-nustiu ma mai gandesc
Elmer-La vanatoare de iepurasi
La Mandragore- O apa plata :)

Mai lovit :D Numai apa plata beau, fara gheata, cu lamaie.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus