Ce film va place cel mai mult ?

DeletedUser

Guest
Inca ceva. Nu era un BMW negru,era un Audi negru ;)

Mai bine taci din gura ca esti paralel la capitolu' asta.Daca nu faci diferenta dintre un BMW Seria 5 E39 si un Audi ai probleme grave, intr-adevar in filmele noi are un Audi S8 daca nu ma insel, sau un A8L.
 

DeletedUser8304

Guest
undisputed 1,2,3
transporter 1,2,3
terminator 3,4
pirati din caraibe
crank 1,2
restul am uitat cum se cheama
 

DeletedUser2129

Guest
Mai bine taci din gura ca esti paralel la capitolu' asta.Daca nu faci diferenta dintre un BMW Seria 5 E39 si un Audi ai probleme grave, intr-adevar in filmele noi are un Audi S8 daca nu ma insel, sau un A8L.

e grav si daca nu faci diferenta intre BMW seria 7 E38 care a fost in Transporter si seria 5 E39 .
 

DeletedUser

Guest
e grav si daca nu faci diferenta intre BMW seria 7 E38 care a fost in Transporter si seria 5 E39 .

Ori tin eu prost minte, ori am vazut alt film.
Edit: Ai dreptate, m-a lasat memoria la greu.An E38 735i is the feature car in the 2002 film The Transporter, starring Jason Statham.
 

DeletedUser13088

Guest
star wars (filmele)
crank
scary movie
transporter
bad boys
arma mortala
hachiko ,vil recomand dar uitativa pana la capat nu doar 1 sec
yes man
resident evil toate
terminator
rambo
rocky
ora de varf
...
sant o gramada dar asteas principalele
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2854

Guest
:ras: Am vazut iar filmu ala Sidney White si cei 7 tocilari , bengos rau filmu .
 

DeletedUser8280

Guest
The Transporter 1,2& 3.Asta este ce cauti.
In primul film are un BMW iar in ultimele 2 are Audi

sa mori tu calcat de un tir in ziua de 1.12.2011 ca nu era bmw?
Era varianta '99

Mai bine taci din gura ca esti paralel la capitolu' asta.Daca nu faci diferenta dintre un BMW Seria 5 E39 si un Audi ai probleme grave, intr-adevar in filmele noi are un Audi S8 daca nu ma insel, sau un A8L.

Cred ca vorbim despre alte parti ale filmului!Eu stiu ca sunt 3 filme Transporter. Stiu sa fac diferenta intre Audi si BMW nu va faceti griji.

Eu vorbeam despre ala care erau intr-un Audi negru.

Uite si o poza : http://www.google.ro/imgres?q=audi+...&ndsp=20&ved=1t:429,r:15,s:0&biw=1280&bih=864

Daca ala e BMW seria 5 atunci sa moara Gabygaby21 calcat de tir.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus