Ce film va place cel mai mult ?

DeletedUser

Guest
Am nevoie de ajutor,nu gasesc numele unui film.L-am vazut mai demult pe Pro TV si acolo se numea Johnny X(dar stiti ca se traduc numele in romana si se strica,deci am cautat si am cautat dar Gogu nu m-a ajutat).In rest nu mai stiu asa de multe despre film,asa ca va rog ajutati-ma sa gasesc numele filmului
 

DeletedUser

Guest
"cube" e o serie interesanta...
si majoritatea filmelor lui hitchock
 

DeletedUser

Guest
A fost intr-o seara la PRO TV un film cu un om care avea un BMW negru si transporta tot ce il puneau oamenii si lua multi bani.Si intr-o geanta cand a vazut era o fata care a fugit dar el a prins-o si au mers la destinatar.Si ala i-a dat sa transporte ceva care era o bomba si i-a bubuit masina.

Pe om il chema Frank si mereu zicea de reguli.
Avea o casa intr-un fel de far...
cum se numea?
 

DeletedUser12402

Guest
A fost intr-o seara la PRO TV un film cu un om care avea un BMW negru si transporta tot ce il puneau oamenii si lua multi bani.Si intr-o geanta cand a vazut era o fata care a fugit dar el a prins-o si au mers la destinatar.Si ala i-a dat sa transporte ceva care era o bomba si i-a bubuit masina.

Pe om il chema Frank si mereu zicea de reguli.
Avea o casa intr-un fel de far...
cum se numea?

Curierul cumva?
 

DeletedUser20130

Guest
Filmele rasiste ... alea cu Nazisti si Rusi ... Imi place sa injur la ele
 

DeletedUser8280

Guest
Pai sunt mai multe,dar cel mai fain este : Transporter(Curierul).Restul nu imi mai amintesc cum se numesc.:roll:
 

DeletedUser8280

Guest
A fost intr-o seara la PRO TV un film cu un om care avea un BMW negru si transporta tot ce il puneau oamenii si lua multi bani.Si intr-o geanta cand a vazut era o fata care a fugit dar el a prins-o si au mers la destinatar.Si ala i-a dat sa transporte ceva care era o bomba si i-a bubuit masina.

Pe om il chema Frank si mereu zicea de reguli.
Avea o casa intr-un fel de far...
cum se numea?

Inca ceva. Nu era un BMW negru,era un Audi negru ;)
 
Sus