Ce se intampla daca nivelul energiei ajunge la zero?

DeletedUser

Guest
Salutari tuturor!

Am cam uitat de nivelul energiei si m-am trezit ca am doar 7%. Tot e bine, dar ce s-ar fi intamplat daca alegeam un job mai lung, sau care ar fi necesitat mai multa energie decat aveam eu disponibila?

Danke!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser595

Guest
raspuns

simplu, nu ai energie, nu poti alege un anumit timp de lucru...trebuie sa ai multiplu de 6 ca sa alegi 30 min->2 ore de munca...;)
 

DeletedUser

Guest
Cool, deci practic n-ai cum sa ajungi la zero, pentru ca nu te va lasa sa alegi o actiune care ar consuma mai multa energie decat ai disponibila?
 

DeletedUser

Guest
ba da daca alegi o durata de timp in care iti cheltueste exact toata energia disponibila si astfel ajungi pe zero ...dupaia nu mai poti face nici o activitate care necesita energie ,doar poti sta degeaba asteptand ca energia sa creasca sau poti dormi intr-un hotel si sa iti regenerezi energia si implicit punctele de viata pierdute in cazul unui accident sau unui duel
 

DeletedUser

Guest
dar nu patesti nimic daca ai ajuns cu ea la 0 te duci intrun oras si dormi iar ea creste la loc
 

DeletedUser

Guest
ba da daca alegi o durata de timp in care iti cheltueste exact toata energia disponibila si astfel ajungi pe zero ...dupaia nu mai poti face nici o activitate care necesita energie ,doar poti sta degeaba asteptand ca energia sa creasca sau poti dormi intr-un hotel si sa iti regenerezi energia si implicit punctele de viata pierdute in cazul unui accident sau unui duel

:) deci deplasarea de la "locul faptei" pana la hotel nu necesita energie daca mergi pe jos? :D (sarcastic vorbind)
 

DeletedUser

Guest
:) deci deplasarea de la "locul faptei" pana la hotel nu necesita energie daca mergi pe jos? :D (sarcastic vorbind)

nu necesita energie:D..cu cat ca normal ar fi ca daca mergi mult la un moment dat obosesti..dar poti sa spui ca ai calul care merge el pentru tine dar corect ar fi ca pentru cei care nu au un animal drumul sa le ia macar 1 pct de energie..
 
Sus