Ce telefon ai ???

DeletedUser

Guest
Qtek S200.


de exemplu, la ce sa dau 'jde de mii de lei pe un telefon cu 'jde de milioane de pixeli camera foto cind am un aparat de fotografiat performant pe care il folosesc ca sa fac poze de calitate? camera unui telefon nu o poti folosi pentru a face fotografii de calitate, deci dau banii degeaba pe milioanele alea de pixeli.

Exact asa ma gandesc si eu,parca disper cand aud pe unu cu "ba,camera mea are x megapixeli,inseamna ca ii cea mai tare." Oricum,nu rezolutia e ca care conteaza cel mai mult la un aparat.

Ai dat search pe google sa vezi care-i un telefon de la Nokia asa mai jjmeker si care-i scump ca sa te poti lauda?BTW, e un jeg de telefon, in mare parte ca si toate Nokia-urile lansate recent, doar Lumia 700 si Lumia 800 sunt okey.

Nokia ii o firma foarte buna,pacat ca o cam ramas in urma in ultimul timp.:nesigur:
 

DeletedUser8280

Guest
Ai dat search pe google sa vezi care-i un telefon de la Nokia asa mai jjmeker si care-i scump ca sa te poti lauda?BTW, e un jeg de telefon, in mare parte ca si toate Nokia-urile lansate recent, doar Lumia 700 si Lumia 800 sunt okey.

Nu vreau sa ma laud...Pur si simplu mi-am pus ce telefon am. Zi si mie de ce e un "jeg"??Il am de aproape o luna de zile si nu-mi displace nimic la el.
 

DeletedUser

Guest
Nu vreau sa ma laud...Pur si simplu mi-am pus ce telefon am. Zi si mie de ce e un "jeg"??Il am de aproape o luna de zile si nu-mi displace nimic la el.

Nu mai pune emoticon-urile alea de "smecher" ca lasa o impresie foarte proasta.E slab telefonul ca si specificatii si sistemul de operare e "incet", anyways, sa-l folosesti sanatos:).
 

DeletedUser

Guest
Nu mai pune emoticon-urile alea de "smecher" ca lasa o impresie foarte proasta.E slab telefonul ca si specificatii si sistemul de operare e "incet", anyways, sa-l folosesti sanatos:).

Depinde la ce ii slab telefonul si la ce ii trebuie lui.Poate el vrea sa faca poze cu super-bengoasa lui camera ce 8MP sau ii place cum arata sau are nevoie de orice mai face telefonul ala.Daca nu are ce ceri tu de la un telefon nu inseamna ca ii un jeg sau ii mai slab.:nu:
 

DeletedUser8280

Guest
Nu mai pune emoticon-urile alea de "smecher" ca lasa o impresie foarte proasta.E slab telefonul ca si specificatii si sistemul de operare e "incet", anyways, sa-l folosesti sanatos:).

Mda...Nu stiu de ce am pus <<smecherul>> :hmf: .Anyway...Mie nu mi se pare ca ar fi incet.Poate fata de alte telefoane mai performante este dar pana acum mie imi place cum se comporta iar fata de vechiul n70 este super!!

Depinde la ce ii slab telefonul si la ce ii trebuie lui.Poate el vrea sa faca poze cu super-bengoasa lui camera ce 8MP sau ii place cum arata sau are nevoie de orice mai face telefonul ala.Daca nu are ce ceri tu de la un telefon nu inseamna ca ii un jeg sau ii mai slab.:nu:

:up:
 

DeletedUser

Guest
LG P970

LG_Optimus_Black_4e5e15a5dba9e.jpg
"]

5Megapixeli,Blit,android,wifi tot ce vreau.

Niste specificati: gsmarena.com/lg_optimus_black_p970-3704.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10567

Guest
Nokia mereu a facut telefoane cu un super design, capitol la care a batut inclusiv Apple, dar de vreo 4-5 ani incoace o da in bara rau de tot, eu chiar nu pricep de ce continua sa scoata telefoane cu symbian si au doar 2 telefoane cu WP.
 
Sus