Cereri de semnaturi

DeletedUser

Guest
Thewestkill... hai sa ne intelegem putin... o semnatura care sa arate bine se face in cel putin 40 de minute poate chiar mai mult in functie de semnatura! Pentru tine sa dai un exemplu de poza nu cred ca dureaza mai mult de 3 minute... A fost chiar atat de greu sa cauti putin pe google?
Si da, sunt fata, nu ma intereseaza armele nu stiam ce sa caut... poate tu vroiai ceva sa arate intr-un anume fel!

Ca sa nu mai spun ca semnatura ceruta de tine o sa ia ceva timp, asta daca o facem cu simt de raspundere si vrem sa arate bine!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2854

Guest
Thewestkill... hai sa ne intelegem putin... o semnatura care sa arate bine se face in cel putin 40 de minute poate chiar mai mult in functie de semnatura! Pentru tine sa dai un exemplu de poza nu cred ca dureaza mai mult de 3 minute... A fost chiar atat de greu sa cauti putin pe google?
Si da, sunt fata, nu ma intereseaza armele nu stiam ce sa caut... poate tu vroiai ceva sa arate intr-un anume fel!

Ca sa nu mai spun ca semnatura ceruta de tine o sa ia ceva timp, asta daca o facem cu simt de raspundere si vrem sa arate bine!

Vreau sa fi presedinta tarii noastre !!!
 

DeletedUser

Guest
ilhys0.png


ceva de genul
doar ca vreu sa fie rosu (inloc de albastru) si sa scrie:
anotheR (mai mare)
Team (mai mic)

va rog! am nevoie pana maine seara daca se poate :D
 

DeletedUser5629

Guest
ilhys0.png


ceva de genul
doar ca vreu sa fie rosu (inloc de albastru) si sa scrie:
anotheR (mai mare)
Team (mai mic)

va rog! am nevoie pana maine seara daca se poate :D

Facem, mersi de idee apropo, o sa incerc sa copiez chestiuta aia a ta :ras:
 

DeletedUser

Guest
Thewestkill... hai sa ne intelegem putin... o semnatura care sa arate bine se face in cel putin 40 de minute poate chiar mai mult in functie de semnatura! Pentru tine sa dai un exemplu de poza nu cred ca dureaza mai mult de 3 minute... A fost chiar atat de greu sa cauti putin pe google?
Si da, sunt fata, nu ma intereseaza armele nu stiam ce sa caut... poate tu vroiai ceva sa arate intr-un anume fel!

Ca sa nu mai spun ca semnatura ceruta de tine o sa ia ceva timp, asta daca o facem cu simt de raspundere si vrem sa arate bine!

nam facut referire la aproape nimic din ce ai zis tu , am zis ca era mai usor sa cauti pe google decat sa ma intrebi. =)) si am scris undeva ca daca nu intelegeti ceva din ideea mea va las si pe voi sa va puneti putin minte la contributie xD. Deci a fost un indemn mai mult decat o ... (nu stiu cum sa zic) xD. Astept creeatia sper sa dati tot ce puteti :roll:
 

DeletedUser16869

Guest
salut. imi trebuie si mie un avatar pt. un joc de fotbal.

sa fie ca logoul Barcelonei:

scaled.php


~ in loc de FCB sa scrie CSM.
~ sus, eliminati tot, sa fie fundal galben si text albastru: PLOIESTI
~ jos, dungi galben-albastre si pastrati mingia aia.

MULTUMESC !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19723

Guest
Sa fie cam ca cea de mai sus,dar nu exact la fel si sa sa aiba numele pe ea.
 

DeletedUser5629

Guest
@smg

nqejif.jpg

Daca o vrei mai mica sau alt font spune-mi.

@AndreiGhita

k3puf.jpg


nam facut referire la aproape nimic din ce ai zis tu , am zis ca era mai usor sa cauti pe google decat sa ma intrebi. =)) si am scris undeva ca daca nu intelegeti ceva din ideea mea va las si pe voi sa va puneti putin minte la contributie xD. Deci a fost un indemn mai mult decat o ... (nu stiu cum sa zic) xD. Astept creeatia sper sa dati tot ce puteti :roll:

Prietene, cu totii stim sa cautam pe google, doar ca sunt x modele de snipere si y modele de ak47 pe net, voia doar sa stie care iti place tie cel mai mult ca sa stie sa o foloseasca.
Iti sugerez sa-ti schimbi atitudinea daca mai vrei vreo semnatura.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
dark silk e buna cum ai facut-o tu dar in loc de the wild west sa scrie The West si in loc de alex tironas m-am razgandit:up:

rezolvam imediat :D ( DarkSilk edit :D)
 
Ultima editare de un moderator:
Sus