Cereri de semnaturi

DeletedUser9859

Guest
Am şi eu nevoie de o semnătură, asta e prea veche.
Imaginea asta
De preferat două variante, una fără text şi una cu textul Houstain, dar dacă nu, decât una fără text.Vă pricepeţi voi.

pvlo1.jpg
 

DeletedUser

Guest
as dori si eu 1 cu o persoana (jumate inger jumate demon) care are 2 sabi in pistoala si are 2 aripi 1 alba de inger ina rosie de demon ms anticipat
 

DeletedUser

Guest
doresc o alta semnatura cu gerrard:
-imaginea lui gerrard sa fie ceva asemanator cu ce iti arat eu aici
-emblema lui liverpool sa fie asa transparent peste imagine(abia sa se vada cred ca intelegi la ce ma refer) si sa se vada asa ca de pe un steag fluturand
P.S.:data viitoare daca ii scri numele te rog sai scrii numele corect:Steve Gerrard(cu 2 la mijloc,nu cum ai scris:Steven Gerard)
 

DeletedUser

Guest
ok, deci doresc asa:
o combinatie intre cs1.6 (counter strike 1.6) si lol (league of legends) cu niste efecte frumoase, va descurcati voi, voi stiti, si pe ea sa scrie anhR Gaming
daca se poate cat mai repede, am nevoie urgent :D
 

DeletedUser9859

Guest
ok, deci doresc asa:
o combinatie intre cs1.6 (counter strike 1.6) si lol (league of legends) cu niste efecte frumoase, va descurcati voi, voi stiti, si pe ea sa scrie anhR Gaming
daca se poate cat mai repede, am nevoie urgent :D

Banner, logo?Daca vrei anhR Gaming nu cred ca vrei semnatura.Niste dimensiuni, ceva.
 

DeletedUser

Guest
Daca aveti timp as vrea o semnatura cu orice va trece prin cap ( atata timp cat tine de the-west) si sa scrie pe ea 07Sergiu
 

DeletedUser16592

Guest
@edysor

35jlet5.jpg


@SmG Night

35lr9cw.jpg


e putin cam incarcata dar sper sa iti placa :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
as vrea si eu o semnatura,marimea sa fie normala sa fie ceva mistic,ceva original<3W<3W<3W
 
Sus