Cereri de semnaturi

DeletedUser19023

Guest
Vreau o semnatura
in stanga sa fie ciac noris si in dreapta sa scrie "Showman"

@ bombita1998:

chucknorris2r.jpg


EDIT: cineva sa o redimensioneze
 

DeletedUser

Guest
raoulalexis1,nu mai incerca sa faci semnaturi pentru altii ca nu iti iese bine.Ce ai facut acolo ii o poza decupata pusa pe un fundal de o singura culoare si cu un text cu ceva efecte.Daca vroia o semnatura atat de slaba isi putea singur face una.Mai bine lasa pe altcineva sa le faca,de exemplu pe darkslik sau pe HSS ,care se pricep.

Si in plus nici sa o redimensionezi nu poti.Pff...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
raoulalexis1,nu mai incerca sa faci semnaturi pentru altii ca nu iti iese bine.Ce ai facut acolo ii o poza decupata pusa pe un fundal de o singura culoare si cu un text cu ceva efecte.Daca vroia o semnatura atat de slaba isi putea singur face una.

nici sa o redimensioneze nu stie:)))
 

DeletedUser19023

Guest
raoulalexis1,nu mai incerca sa faci semnaturi pentru altii ca nu iti iese bine.Ce ai facut acolo ii o poza decupata pusa pe un fundal de o singura culoare si cu un text cu ceva efecte.Daca vroia o semnatura atat de slaba isi putea singur face una.

incerc si eu si tu nu comenta ca o sa auzi de mn mai tarziu.
 

DeletedUser16553

Guest
RzW03 e bine?
72442029.png


asgasgs.png

Si lasatil in pace, cum a zis si el e incepator, si nimeni nu se naste invatat.
Iti dau totusi un sfat urmareste tutoriale de pe deviantart sau google
 

DeletedUser16553

Guest
@RW si alexis punetiva linkul asta la chenarul de la semnatura
Cod:
Alexis
[IMG]http://img24.imageshack.us/img24/7594/asgashsh.png[/aIMG]

RW
[IMG]http://img213.imageshack.us/img213/8316/72442029.png[/aIMG]
Stergeti a-ul dupa / de la [/aIMG]
 

DeletedUser13008

Guest
vreau o semnatura cu shakira fundalu sa fie negru si shakira sa tina 2 chibrite in mana.:dastardly:
 

DeletedUser

Guest
@ razvanoss

Desi iti promisesem ca o sa iti fac semnatura mai repede ... am avut ceva probleme tehnice cu laptop-ul si am formatat :D

Dar intr-un final este gata si semnatura ta :D sper sa iti placa... daca nu da-mi tu alta idee :D

razvanoss.jpg


sau
sdsdshh.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9859

Guest
Sefu' vreau si eu te rog mumos o semnatura cu Flash si text "Gonna love tha flash powder".
 
Sus