Changelog versiune 2.204

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Elmer Fudd

Rabbit Killer
2_204.png

În cursul zilei de marți, 15 august, intenționăm să actualizăm jocul la versiunea 2.204. Vă rugăm să țineți cont de faptul că data, ora și conținutul actualizării pot fi modificate.

features.png

Clasament pentru realizări
Am creat un nou clasament în joc. De acum, vă puteți vedea pozițiile printre jucătorii noștri.

2023-08-03_16-12.png




Poțiune de resetare a nivelului duelului
„Această poțiune îi face pe prietenii și inamicii tăi să uite cine ești în prerie, deoarece toată experiența ta de duel este eliminată. Pari a fi un nou venit în prerie”.
Am creat o nouă poțiune de duel care reduce nivelul de duel la nivelul personajului. În următoarele săptămâni, până la 30.11.2023, ora 12:00, Maria va oferi o poțiune gratuit pentru fiecare jucător. După aceea, o vom adăuga în Magazin. Puteți utiliza poțiunea o dată la 180 de zile.

Săgeată verde pentru lupta de fort
Pentru unii utilizatori, culoarea săgeții în timpul schimbului dintre jucători nu era suficient de vizibilă. Am schimbat nuanța săgeții pentru a o face mai vizibilă.



ArrowExample.png
ArrowDefence.png
ArrowAttack.png




Evenimentul recoltei
Am pregătit un eveniment de recoltare. Mai multe informații vor fi furnizate într-un anunț separat.
item_53442_v6.png


Coltul de aur contrafăcut
Coltul de aur contrafăcut avea bonusuri statice. De acum acest bonusul este scalat pe nivel.

Seria de misiuni „Timp neobișnuit de recoltare”
Am modificat cerințele pentru misiuni din seria de misiuni „Timp neobișnuit de recoltare”. Acum vei putea termina această serie de misiuni fără a colecta darurile pământului.

bug.png

Eroarea la puncte de muncă
În unele cazuri, în timpul serverelor speed, primeai o eroare „în afara intervalului” în timp ce puneai la coadă o muncă. Problema a fost rezolvată.

Problemă cu dispozitivele Android
Unele dispozitive Android au avut o problemă cu mutarea pe hartă. Problema a fost rezolvată.

Sperăm că vă plac schimbările pe care această actualizare le aduce jocului. Ca întotdeauna, așteptăm cu nerăbdare feedback-ul vostru.

Toate cele bune,
Echipa The West
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus