Changelog Changelog versiune 2.215

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

X-viper

West Sheriff
Membru personal
2.215.png

În cursul zilei de Marți, 30 Ianuarie, intenționăm să efectuăm update-ul jocului la versiunea 2.215. Rețineți că data, ora și conținutul actualizării pot fi modificate.


Noutati.png

Serie nouă de misiuni
Misiunea noastră principală se termină la nivelul 90, dar în prezent puteți ajunge până la nivelul 250. Am creat următoarea continuare pentru povestea principală. Ce clădire îi lipsește orașului? Puteți ajuta la construirea acesteia în noua noastră serie de misiuni „Jocuri de noroc” care este disponibilă pentru jucătorii care au atins nivelul 100 și au terminat seria de misiuni „Dezlănţuit”. Pentru finalizarea seriei de misiuni veți primi realizarea „Jucător de noroc”.

Fereastra de suport
De acum, după ce faceți clic pe butonul "suport" din setări, suportul se va deschide într-o fereastră nouă. Acest lucru vă va ajuta să navigați cu ușurință prin baza de cunoștințe.

Lume Speed Internațională
Ca parte a pregătirilor pentru următorul eveniment internațional, am activat selecția limbii pe serverul nostru speed internațional (TS). În timpul următorului eveniment, veți putea să vă alegeți limba în interfața jocului, serverul va accepta toate limbile care sunt acceptate de jocul nostru.

Realizarea vânătoare de cadouri
Ca întotdeauna, am schimbat setările pentru realizarea unui eveniment. De acum, realizarea „Toate cadourile galbene” va fi vizibilă doar pentru jucătorii care o vor primi în timpul evenimentului.

Setul Spiritul Sărbătorilor
De acum veți putea vinde și cumpăra articole din următoarele seturi:

  • Setul de haine Spiritul Sărbătorilor
    holiday_2023_hat.png
    holiday_2023_neck.png
    holiday_2023_body.png
    holiday_2023_shoes.png
    holiday_2023_belt.png
    holiday_2023_pants.png

  • Călăria Spiritul Sărbătorilor
    holiday_2023_animal.png
    holiday_2023_yield.png
  • Setul de arme Spiritul Sărbătorilor
    holiday_2023_fort.png
    holiday_2023_melee.png
    holiday_2023_range.png

Bonusuri pentru iteme vechi
Am schimbat bonusurile pentru trei iteme vechi pe care le-am ratat în ultima actualizare.

PictogramăNumeBonus vechiBonus nou
xmas2013_yield.png
Globul lui Moș Crăciun2 Putere
1 Mobilitate
2 Dexteritate
1 Carismă
0.02 Putere (per level)
0.01 Mobilitate (per level)
0.02 Dexteritate (per level)
0.01 Carismă (per level)
xmas2013_animal.png
Calul lui Moș CrăciunViteză: +200%
7 Perseverență
7 Călărie
7 Instinct pentru animale
Viteză: +200%
0.32 Perseverență (per level)
0.32 Călărie (per level)
0.32 Instinct pentru animale (per level)
xmas2013_rifle.png
Pușca lui Moș CrăciunDaune: 300-350
7 Reflex
7 Ascundere
7 Îndemânare motrică
Damage: 300-350
0.32 Reflex (per level)
0.32 Ascundere(per level)
0.32 Îndemânare motrică(per level)




Bug_uri_reparate.png



Comportamentul împărțitorului de misiuni închis
După ce împărțitorului de misiuni a fost dezactivat (după terminarea misiunii), mesajul de eroare a afișat informațiile greșite „Y”. De acum va fi afișat mesajul corect.

Locația Chatan
În unele cazuri, locația Chatan s-a închis în timp ce misiunea repetabilă era încă activă. De acum, locația va fi disponibilă în același interval de timp cu seria de misiuni.


Sperăm că vă plac schimbările pe care această actualizare le aduce jocului. Ca întotdeauna, așteptăm cu nerăbdare feedback-ul dumneavoastră!

Toate cele bune,
Echipa The WEST
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus