CInematograf

  • Autor subiect DeletedUser23031
  • Data de început

DeletedUser23031

Guest
cand se introduce si la noi cinematograful de pe beta ?

nu ma omor eu cu reclamele insa e super tare sa castigi mereu energie, viata si motivatie dand click pe niste videoclipuri :roll:
 

DeletedUser15496

Guest
cand se introduce si la noi cinematograful de pe beta ?

nu ma omor eu cu reclamele insa e super tare sa castigi mereu energie, viata si motivatie dand click pe niste videoclipuri :roll:

Se anunta inainte sa bage..
si nu merge sa dai de cate ori vrei tu, doar de 6 (daca nu ma insel).
 

DeletedUser22039

Guest
Noi suntem cei mai in urma cu chestiile de pe Beta , deci mai poti sa astepti :dastardly:
 

DeletedUser

Guest
Se anunta inainte sa bage..
si nu merge sa dai de cate ori vrei tu, doar de 6 (daca nu ma insel).

Doar de 5 ori merge,deci nu e prea rentabil. Pentru 5 energie sau viata sau motivatie, nu stau sa ma uit la reclame. Dupa cum ma gandesc eu,s-ar putea ca la noi nici sa nu se bage reclame, pentru ca trebuie sa fie cineva care sa plateasca pentru reclamele astea , si cum suntem in Romania...
 

DeletedUser23031

Guest
mda. am intrebat si eu.

multumesc pentru raspunsuri, se poate inchide.
 

DeletedUser

Guest
Doar de 5 ori merge,deci nu e prea rentabil. Pentru 5 energie sau viata sau motivatie, nu stau sa ma uit la reclame. Dupa cum ma gandesc eu,s-ar putea ca la noi nici sa nu se bage reclame, pentru ca trebuie sa fie cineva care sa plateasca pentru reclamele astea , si cum suntem in Romania...

Lidl plăteşte la youtube, de ce la Inno nu? Sigur va fi.
 

DeletedUser

Guest
Lidl plăteşte la youtube, de ce la Inno nu? Sigur va fi.

Pentru ca google are mult mai multi vizitatori decat are innogames pentru ca pe the-west in general sunt copii ,deci nu prea ar avea motiv sa faca reclama aici,decat daca ar face la jucarii. :whistle:
 

DeletedUser

Guest
Pentru ca google are mult mai multi vizitatori decat are innogames pentru ca pe the-west in general sunt copii ,deci nu prea ar avea motiv sa faca reclama aici,decat daca ar face la jucarii. :whistle:

World of tanks şi multe altele. Nu le zic că le fac recalmă şi mai iau şi avertizare pentru offtopic.
 

DeletedUser16663

Guest
Pentru 5 energie sau viata sau motivatie, nu stau sa ma uit la reclame.

E nu stai... Parca te si vad cu punguta de pop-corn in brate, apasand de nebun acolo si implorand: "Hai ma odata ca vreau energia aia sa pot sa dau la ambulant! Te rog, te rog! Please, please please...!!!" :ras::ras::ras:
 

DeletedUser23031

Guest
daca in loc de 1 motivatie, 1 viata, 1 energie ar fi 10 din fiecare, de cate 3 ori pe zi ? ai baga punguta de pop-corn ?::ras:
 

DeletedUser

Guest
World of tanks şi multe altele. Nu le zic că le fac recalmă şi mai iau şi avertizare pentru offtopic.

Da, la world of tanks m-am gandit si eu (au reclama pe history), dar nu prea i-as vedea pe astia de la inno sa faca reclama la un alt joc...
 

DeletedUser

Guest
Nu e nimci tare. Pentru 30 de secunde de reclamă primeşti un punct de energie, motivaţie sau hp la alegere. Poţi lua max 5 puncte pe zi.

:blink: mi-a scazut entuziasmul.. dar ar fi fost tare.. sa dai drumu .. la acele filmulete.. si sa zic meri la masa.. iar pana atunci sa se incarce vreo 20 reclame.. si sa faci peste 5 puncte. atunci ar fi fost chaiar super.. sa implementeze cinematograful.. dar daca numai 5 pct pe zi poti lua max nare rost sal implementeze ar fi o pierdere de timp
 

DeletedUser

Guest
creed ca da despre orice :)) si cred ca in specia despre world of tanks :razz:
 
Sus